Co sądzicie o kontach www na www.prx.pl?
na przykład konto S2
powierzchnia na www 20MB
poczta 200MB
domeny 2
subdomeny 2
baza MYSQL 5MB
Sklep "Market"
Miesięczny transfer 1GB
Cena 160zł
Dla strony firmy (podstawowe info) i np. dla prywatnej, chyba dobre rozwiązanie.
Ale nie wiem.
Jeśli macie coś w cenie ok 200zł
i w tym MySql, Php, szybki serwer, i reszte opcji też w miarę dobrych do dajcie linka.
[opinie] prx.pl
-
Wojciech Kocjan
- Zaczyna działać

- Posty: 427
- Rejestracja: sob gru 14, 2002 10:51 am
Re: [opinie] prx.pl
Ja napisze moze nieco ogolniej na temat prx.pl, nie konkretnie o koncie S2. Jest to firma naprawde godna polecenia, przez prawie 2 lata mialy miejsce moze 2-3 awarie, zreszta blyskawicznie naprawione. Otrzymuje sie takze swietne narzedzia do zarzadania kontem, wszystkie rzeczy (zakladnie kont, subdomeny, aliasy, autorespondery itd) odbywaja sie przez przegladarke www. Jesli chodzi o pomoc techniczne, to mozna jedynie zyczyc kazdej firmie takich administratorow - odpowiedzi prawie natychmiastowe, czesto z rozwiazaniem problemu. Naprawde, jest to jedna z najwyzszych jakosci hostingu, polecam goraco ta firme.
-
Bartosz Olszewski
- Działa

- Posty: 839
- Rejestracja: pt gru 20, 2002 8:23 pm
- Lokalizacja: Warszawa
Re: [opinie] prx.pl
Może i ciekawa oferta, ale po dłuższym szukaniu firm hostingowych dochodzę do wniosku, że Vel & Webinside daje bardzo dobrą i tanią ofertę 
-
mracidburn
- Posty: 3
- Rejestracja: ndz sty 28, 2007 12:23 pm
- Lokalizacja: Tomaszów Maz.
- Kontakt:
Re: [opinie] prx.pl
prx.pl i administrator, który natychmiast odpisuje? Chyba w snach. Hostowałem się u nich jakieś 2 lata i nigdy, ale to nigdy admin nie odpisał w ciągu godziny. Zawsze musiałem czekać. Z rozwiązywaniem problemów było ciężko - właśnie z uwagi na to, że admin nie odpisywał w miarę szybko-a czas to pieniądz.
Nie polecam.
Nie polecam.
