Strona 1 z 1

[pomoc] sprawdzanie słów kluczowych

: śr paź 29, 2003 5:12 pm
autor: dzieciol4
Witam!
Jak sprawdzic po jakich slowach userzy wyszukuja moja strone w wyszukiwarce? Skad przybywaja to mam w statach stronki ale po jakich slowach wyszukuja moja strone i do niej trafiaja nie wiem.
Pozdrawiam

Re: [pomoc] sprawdzanie słów kluczowych

: śr paź 29, 2003 10:31 pm
autor: Riklaunim
Jeżeli masz konto obsługujące PHP to jest dobrze, jak i MySQL to jest jeszcze lepiej... w ostateczności ujdzie CGI

- IPlog - wymaga tylko PHP, zapisuje do TXT m.in. adresy stron z których przychodzą odwiedzający
- Szewo Referer - Wymaga MySQL ale ma ładne statystyki dla wyszukiwarek

Przykład IpLOG
Przykład SZewo Referer

Jak zainstalujesz to daj ew. link :) ciekawe są takie statystyki :P :twisted:

Re: [pomoc] sprawdzanie słów kluczowych

: śr paź 29, 2003 10:55 pm
autor: Dawid Kulbaka
Ten skrypt, który przedstawieś jest u nas w dziale download, a poza tym - wydaje się , że nie trzeba posiadać php etc, wszak statystyki Gemius zawierają dane o które pyta dzieciol4, są z jakich szukarek,. ile, z jakich słów z pełniejszą statystyką i wykesami. Fajne to :wink:

Re: [pomoc] sprawdzanie słów kluczowych

: czw paź 30, 2003 8:14 am
autor: mrdarek
Eee tam - nie do pobicia są staty "level ten". Wymagane jest konto z CGI do ich zainstalowania. Przykładowe moje staty można zobaczyć pod tym linkiem:
http://www.dizzy.gex.pl/non-cgi/l10hc/L ... orter.html