[Katowice/stała] Front-end developer

Tutaj można zamieszczać swoje oferty wraz z cenami i linkami. Zapraszamy do wymiany handlowej wszystkich zainteresowanych.
ODPOWIEDZ
eNet
Posty: 16
Rejestracja: wt maja 13, 2008 9:51 am

[Katowice/stała] Front-end developer

Post autor: eNet »

E NET PRODUCTION sp.z.o.o., z siedzibą w Katowicach poszukuje osób na stanowisko:

Front-end developer

Od lat tworzymy zaawansowane aplikacje internetowe wspomagające biznesową działalność wielu firm. Zbudowaliśmy stabilny, entuzjastyczny zespół ludzi, który bierze udział w tworzeniu i rozwoju wielu nowoczesnych rozwiązań internetowych.

Pracujemy z największymi markami w Polsce, liderami w swoich branżach, m.in. są to: SATURN, MIX ELECTRONICS, AVANS, FUNAI, INCO GRUPA z markami LUDWIK I FLOROVIT, FOTOJOKER, MEDIA MARKT, ROCA, PAULMANN, LUFTHANSA i wiele innych.

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Wymagania :

Bardzo dobra znajomość technologii HTML5, CSS3
Praktyczna znajomość Javascript oraz umiejętność wykorzystywania bibliotek i frameworków JS (jQuery, Twitter Bootstrap, require.js, modernizr.js, lodash.js / underscore.js)
Umiejętność tworzenia przejrzystego, semantycznego i walidującego się kodu HTML/CSS
Doświadczenie w tworzeniu projektów webowych, kompatybilnych z popularnymi przeglądarkami (w tym znajomość problemów i różnic w interpretacji standardów przez przeglądarki IE7+, Firefox, Safari, Chrome, Opera, oraz przeglądarki mobilne)
Znajomość zagadnień związanych z prędkością ładowania stron www oraz technik optymalizacji
Znajomość zagadnień związancyh z responsive web design (RWD)
Znajomość systemów wersjonowania kodu (SVN. GIT)
Dobra organizacja pracy i terminowość
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane również:

Podstawowa znajomość PHP (Smarty)
Znajomość SASS/LESS
Umiejętność korzystania z narzędzi kontroli jakości kodu (js lint, css lint)
Znajomość zaganień związanych z ajax, json, jsonp
Poczucie estetyki oraz zmysł graficzny
Znajomość zagadnień SEO (schema.org)
Doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym,
Umiejętność czytania i pisania dokumentacji technicznej w języku angielskim

Jesteśmy otwarci na współpracę ze studentami ostatnich lat studiów.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w siedzibie naszej firmy - pełny etat - nikt z bliskich Ci nie zarzuci , że za dużo czasu spędzasz przy komputerze w domu :)
Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń – podstawowa pensja plus premie - doceniamy kwalifikacje, zaangażowanie, ponadprzeciętne pomysły
Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. szkolenia – zawsze możesz wiedzieć więcej , sporty zespołowe – możesz ograć szefa w siatkówkę czy koszykówkę, język angielski - być może zaskoczysz językowo naszego native speakera , dodatkowe ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie )
Siedziba naszej firmy znajduje się w zielonej dzielnicy Katowic , bardzo dobrze skomunikowanej z różnymi miejscowościami na Śląsku - szybko docierasz do pracy na poranną kawę i do domu na obiad :)
Udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań internetowych - to o czym czytasz w prasie branżowej powstaje w siedzibie naszej firmy
Możliwość ciągłego rozwoju własnych umiejętności zawodowych dzięki pracy ze specjalistami w różnych dziedzinach - u nas nie grozi ci nuda i wypalenie zawodowe
Przyjazną atmosferę w pracy – każdego dnia tygodnia, może z wyjątkiem weekendów, możesz liczyć na wsparcie i poczucie humoru naszego zespołu.
Osoby spełniające powyższe oczekiwania i chcące pracować w przyjaznej, dynamicznie rozwijającej się firmie zapraszamy do kontaktu z nami – informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: e-mail: [email protected], z tytułem
„praca Front-end developer”

CV
listu motywacyjnego


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę E NET PRODUCTION sp.zo.o. z siedzibą w Katowicach , dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuje do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
ODPOWIEDZ