[Sprzedam] Parser PKT.PL

Tutaj można zamieszczać swoje oferty wraz z cenami i linkami. Zapraszamy do wymiany handlowej wszystkich zainteresowanych.
ODPOWIEDZ
lukaszjarosinski
Posty: 13
Rejestracja: wt lis 22, 2011 9:28 pm
Kontakt:

[Sprzedam] Parser PKT.PL

Post autor: lukaszjarosinski »

Posiadam do sprzedaży autorskie oprogramowanie służące do pobierania listy firm wraz z ich danymi (nazwa, adres, telefon, e-mail), słowo kluczowe z serwisu PKT.PL.

Jest doskonałym narzędziem do stworzenia sobie bazy danych firm z dowolnej branży, np. w celu wysłania mailingu. Skrypt jest prosty w obsłudze: po wrzuceniu na serwer wystarczy 10 minut na początkową konfigurację, reszta zrobi się sama w oparciu o CRON.

Możemy stworzyć sobie listę zadań do zrobienia przez automat - w zależności od konfiguracji i mocy serwera potrwa to od kilku godzin do kilku dni. Baza będzie gotowa do pobrania w formacie CSV.

Wystawiam faktury VAT!

Zapraszam do licytacji na http://allegro.pl/program-do-pobrania-l ... 19974.html - po odnotowaniu wpłaty instaluję skrypt na wskazanym serwerze (wymagania: PHP 5.3, MySQL 4, zainstalowany cURL). Wysyłam na e-mail dodatkowo instrukcję obsługi w formacie PDF. Na życzenie przesyłam płytę z nagranym całym systemem oraz papierową wersję instrukcji.

Dodatkowe informacje: tel. 508 052 990

Serdecznie zapraszam!
ODPOWIEDZ