Mailowy kurs pozycjonowania

Zagadnienia związane z pozycjonowaniem stron WWW, reklamą kontekstową i linkami sponsorowanymi. Dyskutujemy robotach wyszukiwarek, skuteczności, pomysłach i nowych trendach związanych z promowaniem stron WWW w wyszukiwarkach.
Lexy
Nowy
Nowy
Posty: 105
Rejestracja: pt gru 29, 2006 6:36 pm
Kontakt:

Mailowy kurs pozycjonowania

Post autor: Lexy »

Ostatnio w innym temacie wspomniałam o przygotowywaniu kolejnych materiałów dla początkujących i mogę już powiedzieć, co to takiego ;-) Jest to o mailowy, 8-tygodniowy kurs pozycjonowania dla początkujących, którego szczegóły znajdują się na stronie https://www.lexy.com.pl/blog/mailowy-ku ... cjonowania (kurs ten jest płatny).

Osoby, które zaczynają dopiero pozycjonować swoje strony na mało i średnio konkurencyjne frazy, już w ciągu tych 2 miesięcy powinny zauważyć pierwsze efekty ich pracy pod warunkiem, że będą regularnie wykonywać wszystkie zadania praktyczne. Nie obiecuję top 10 w ciągu pierwszego tygodnia ;-) ale przy łatwiejszych frazach jeszcze w trakcie trwania kursu osiągnięte pozycje powinny w pewnym stopniu odbić się na ilości wejść z wyszukiwarek.

Uczestnik kursu po jego zakończeniu będzie miał wiedzę niezbędną do samodzielnego kontynuowania prac nad stroną i do zapoznania się z materiałami na zaawansowanym poziomie.

W razie ewentualnych pytań zapraszam na PW lub kontaktu przez formularz na blogu.
ODPOWIEDZ