Darmowy kurs pozycjonowania stron

Zagadnienia związane z pozycjonowaniem stron WWW, reklamą kontekstową i linkami sponsorowanymi. Dyskutujemy robotach wyszukiwarek, skuteczności, pomysłach i nowych trendach związanych z promowaniem stron WWW w wyszukiwarkach.
miloszgadz
Kontakt:

Re: Darmowy kurs pozycjonowania stron

Post autor: miloszgadz »

Hehe Nie znam pozycjonera, który chętnie przedstawia swoje zaplecza a Ty pokazałbyś swoje?
zakręcony
Nowy
Nowy

Post autor: zakręcony »

Ja bym nie pokazał, ale to nie ja piszę kursy o bezpiecznym pozycjonowaniu, które potwierdzam rzekomo swoimi praktykami :)
miloszgadz
Kontakt:

Dlatego, żeby moje pozycjonowanie było bezpieczne też nie pokaże swojego zaplecza:)
zakręcony
Nowy
Nowy

miloszgadz pisze:Dlatego, żeby moje pozycjonowanie było bezpieczne też nie pokaże swojego zaplecza:)
Zaraz, to jak nie pokazujesz swojego zaplecza to Twoje pozycjonowanie jest bezpieczne, a jak już pokażesz to takie nie jest? No sobie żartujesz teraz prawda?

Raz piszesz "dobra strona tematyczna zawsze będzie zdawała egzamin jako bezpieczna", a zachwile "żeby moje pozycjonowanie było bezpieczne też nie pokaże swojego zaplecza"? No coraz bardziej mnie zaciekawia ten Twój kurs :]
miloszgadz
Kontakt:

Wtedy moje zaplecze jest bezpieczne a co za tym idzie pozycjonowanie też. Za dużo osób w Polsce jest takich, które potrafią wykorzystać takie informacje. Mam już kilka linków ze stron por ... , których na pewno sam nie umieściłem i które na pewno nie pomagają w pozycjonowaniu.

Będziemy się dalej sprzeczać czy kończymy temat bo do niczego to nie doprowadzi?
zakręcony
Nowy
Nowy

Prowadzi, prowadzi, właśnie pokazałeś ile warty jest ten kurs :)
recarep

Post autor: recarep »

hej,

tu cos alternatywnego, praca dyplomowa o pozycjonowaniu.

pozycjonowanie-stron praca mgr

pewnie zadnych kwiatkow typu: 1 miejsce w google w tydzien
tam nie bedzie, bo jakby nie bylo zostala sprawdzona przez profesora...

pzdr
Maciek
zakręcony
Nowy
Nowy

Słaby profesor to sprawdzał ;)
Płatne pozycjonowanie
Istnieje możliwość płatnego pozycjonowania w wyszukiwarkach. Najpopularniejsze formy to:
Linki sponsorowane...
Boksy reklamowe ...
To nie jest płatne pozycjonowanie, jest to płatna reklama w wyszukiwarkach, która nie ma nic wspólnego z pozycjonowaniem. Oczywiście prawidłowe przeprowadzenie kampanii reklamowej to też sztuka, ale nie pozycjonowanie... Jak by w komisji była jedna osoba, która miała by pojecie jako takie o pozycjonowaniu, to by gość nie zaliczył :)
ropucha

Post autor: ropucha »

polecam ten kurs:

http://www.naukapozycjonowania.pl/

pewnie, że pozycjonowania nie da się szybko nauczyć. Ale jeśli ktoś dopiero zaczyna z seo, to warto sobie pocztac :wink:
ODPOWIEDZ