Darmowy kurs pozycjonowania stron

Zagadnienia związane z pozycjonowaniem stron WWW, reklamą kontekstową i linkami sponsorowanymi. Dyskutujemy robotach wyszukiwarek, skuteczności, pomysłach i nowych trendach związanych z promowaniem stron WWW w wyszukiwarkach.
miloszgadz
Kontakt:

Post autor: miloszgadz »

Witam

Wszystkich chętnych zapraszam na:
zakręcony
Nowy
Nowy

Re: Darmowy kurs pozycjonowania stron

Post autor: zakręcony »

Na stronie:
Jak nauczyć się pozycjonowania w czasie krótszym niż
tydzień i zdobyć pierwsze miejsce w wyszukiwarkach?
Za darmo? W tydzień? A po tym pierwsze miejsce?

Równie dobrze można by napisać:
Jeden dzień z "instruktorem" górskim! A potem sam zdobywasz koronę świata!

Potem Klient przychodzi i sie dziwi, czemu po tym jak zlecił komuś na allegro pozycjonowanie za 9,99 nie widac efektów...
miloszgadz
Kontakt:

Jest to kurs pozycjonowania dla początkujących.

Opisałem tam dość obszernie:
-wyszukiwarki,
-indeksowanie strony,
-dobór słów kluczowych,
-optymalizacje strony,
-zdobywanie linków w katalogach, preclach, forach, blogach itp.
-Opisałem zasadę budowania zaplecza (nie spamerskiego na automatach i swl`ach),
-przedstawiłem mnóstwo narzędzi, których sam używam.

Kurs składa się z ponad 20 stron A4 pisanych czcionką 12. Więc to nie tyko kurs tylko mały podręcznik.

Różni się od książek tym, że pozycjonowanie jest opisane bardziej w praktyczny sposób.

Więc każdy kto skończy ten kurs będzie z powodzeniem mógł pozycjonować swoją stronę na proste i średnie frazy.

A opis nie świadczy o tym, że stroną będzie po 7 dniach na szczycie tylko, że będzie po 7dniach nauki.

A "pozycjonerzy" którzy robią to za 9.99 na allegro dostają zasłużenie negatywy i takie pytania.

Zachęcam wszystkich początkujących oraz średnio zaawansowanych na darmowy kurs pozycjonowania.
zakręcony
Nowy
Nowy

Sugerujeszm, że autorzy książek o pozycjonowaniu to teoretycy, którzy nigdy nie zajmowali sie pozycjonowaniem?

Darmowych kursów pozycjonowania w sieci jest trochę, czym Twój sie rózni od całej reszty?
miloszgadz
Kontakt:

Nie sugeruje, że autorzy książek są teoretykami a nawet twierdzę, że bez praktyki prawię, że niemożliwe jest napisanie książki ani kursu o pozycjonowaniu.

Tylko powiedz mi w, której książce masz podane krok po kroku jak pozycjonować stronę.

Z uśmiechem na twarzy odpiszesz, że każdej a przynajmniej w większości i to prawda, ale w której jest opisane to w prosty sposób jak dla osób, które mają po raz pierwszy kontakt z pozycjonowaniem?

Ja przeczytałem kilka książek o pozycjonowaniu z których nauczyłem się bardzo wiele jednak nie wszystko do końca zrozumiałem. A korzystając z for uczyłem się od ludzi, którzy przekazują wiedzę bardziej przyjaznym językiem i bardziej praktycznym niż sucha książkowa literatura i właśnie takim językiem napisałem ten kurs.

A po drugie dobra książka kosztuję minimum 50-100zł a ten kurs jest darmowy.

Po trzecie jeśli ktoś przejdzie ten kurs i stwierdzi, że to nie jest dla niego to NIC NIE STRACI za to kupując książkę, gdy stwierdzi, że to nie dla niego to jest również w plecy 50 zł.

To dlaczego krytykujesz mój darmowy kurs?

Mam zacząć pisać pozycjonujcie SWL`ami, mieszajcie treści kopiujcie katalogi DMOZ a będziecie super SPAMERAMI czy zapiszcie się na 7 darmowy kurs pozycjonowania i osiągnijcie szczyt sposobami przyjaznymi dla wyszukiwarek?

Ja wybieram drugi sposób.

Nikt nic nie traci a wiedza jest rzetelnie przekazana.

Pozdrawiam
robboh

Post autor: robboh »

A ja tam chętnie poczytam. Żeby wyciągać jakieś wnioski, trzeba czerpać z wielu źródeł.
zakręcony
Nowy
Nowy

miloszgadz pisze:Po trzecie jeśli ktoś przejdzie ten kurs i stwierdzi, że to nie jest dla niego to NIC NIE STRACI za to kupując książkę, gdy stwierdzi, że to nie dla niego to jest również w plecy 50 zł.
straci swój czas, jedni szanują swój czas inni nie
miloszgadz pisze:To dlaczego krytykujesz mój darmowy kurs?
bo pierwszy postem jaki napisałeś o pozycjonowaniu w tym miejscu był własnie ten post
miloszgadz pisze:Mam zacząć pisać pozycjonujcie SWL`ami, mieszajcie treści kopiujcie katalogi DMOZ a będziecie super SPAMERAMI czy zapiszcie się na 7 darmowy kurs pozycjonowania i osiągnijcie szczyt sposobami przyjaznymi dla wyszukiwarek?
jako "znawca tematu" powinienes wiedzieć, że nie ma czegos takiego jak pozycjonowanie bardziej przyjazne wyszukiwarkom, pozycjonowanie jest sztucznym wpływaniem na ranking stron, a to jest przez wyszukiwarki niedozwolone

na wielu forach poznawałeś techniki? może to zweryfikujesz?
miloszgadz
Kontakt:

- Jak ktoś przeczyta książkę też może zmarnować czas, który jest ważny dla niego.

- To, że jest to mój pierwszy post to nie znaczy, że dzięki niemu nie pomogę osobą, które interesuje pozycjonowanie.
Jeśli jesteś dobry rozkręć to forum i pomagaj wszystkim w sposób jaki potrafisz.

-Strona o dużej wartości merytorycznej dla użytkowników, która przy okazji jest wykorzystywana jaka zaplecze pozycjonerskie zalicza się do przyjaznych dla wyszukiwarek. Właściciel zaplecza zdobywa dla niego wartościowe linki robiąc w ten sposób mocne zaplecze. a co za tym idzie dużo osób posiadających np. wartościowego bloga dostaje oferty sponsoringu w zamian za umieszczanie linków w treści - takie zaplecze istniej tak długo jak jej właściciel. Dodatkowo wartościowe strony zapleczowe zdobywają równie naturalne linki :)

Zaplecze nieprzyjazne wyszukiwarką jest to zaplecze pod klinowane SWLami lub jest to zaplecze tworzone wyłącznie pod site.

-Na forach poznałem techniki przyjazne i nieprzyjazne - jednak Ty pierwszy raz słyszysz o tym (tak wynika z Twojego posta).
To z jakich będę korzystał to możesz wnioskować z moich postów.
zakręcony
Nowy
Nowy

Albo nie rozumiesz co piszesz, albo tylko udajesz :)
Nie ma czegos takiego jak techniki przyjazne i nie przyjazne.
Wpływanie na wyniki w serpach jest negatywnie postrzegane przez wyszukiwarki.
Jedyne co jest dozwolone to naturalne zdobywanie linków: robisz stronę i to wszystko, czekasz jak ludzie sami linkują do strony. Możesz ją promować (nie pozycjonować(!)) w porządnych katalogach, pisac o tym na forach, ale nie możesz tworzyć stron zapleczowych w celu podniesienia pozycji w wyszukiwarce strony docelowej.

Zanim zbudujesz stronę, zadajesz sobie pytanie, gdyby nie było wyszukiwarek, czy ta strona by powstała? Jeżeli odpowiedź brzmi: nie, to łamiesz wytyczne google i nie ma: przyjazna technika :)

Oczywiście nie neguję, że można pozycjonować bezpiecznie i niebezpiecznie, ale nie o tym tu mówimy ;)
miloszgadz
Kontakt:

-Czyli zdobywanie linków w cudzych katalogach i forach to już dla Ciebie promowanie a nie pozycjonowanie? Fajna teoria.

Ale to już też ma wpływ na wyniki wyszukiwania.

-Zwał jak zwał, ale dobra strona tematyczna zawsze będzie zdawała egzamin jako bezpieczna (przyjazna) technika pozycjonowania stron.

Widzisz podobieństwo w obu słowach?
zakręcony
Nowy
Nowy

To nie moja teoria, a wytyczne Google, które napewno znasz.

Może zamiast tu teoretyzować, pochwalisz sie swoimi osiągnięciami w "przyjaznym pozycjonownaiu", w koncu jak to sam napisałeś: "Różni się od książek tym, że pozycjonowanie jest opisane bardziej w praktyczny sposób. ", zakładam więc, że wiedza w kursie pochodzi z praktyki, a nie z informacji, które znalazłeś na ten temat w ksiązkach i sieci?
miloszgadz
Kontakt:

A Twoi klienci chcieliby, żebyś osobą trzecimi ujawniał, że ich strony są pozycjonowane czy nie?
zakręcony
Nowy
Nowy

Moi Klienci wiedzą, że nie ma czegos takiego jak bezpieczne pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Ty twierdzisz, że cos takiego istnieje, jeżeli tak to Twoi Klienci napewno nie będa mieli nic przeciwko, bys pochwalił sie tu swoimi osiągnięciami... Bo niby czego mieli by się obawiac?

Chyba, że wiedza Twoja jednak nie pochodzi z praktyki, własnej praktyki...
miloszgadz
Kontakt:

A jeśli wytyczne google jak już wspominałeś dopuszczają katalogowanie i promowanie na forach to w takim wypadku jest to przyjazne pozycjonowanie czy nie?

Ty nazywasz swoje techniki bezpiecznymi a ja użyłem w opisie słowa przyjazne co nie znaczy, że chodzi o coś innego. Ale w poprzednim poście już o tym napisałem myślałem, że zrozumiałeś co w nim napisałem. :)

Chyba nie musimy się już więcej spierać chyba, że na siłę chcesz mi coś udowodnić.

Pozdrowienia
zakręcony
Nowy
Nowy

Ja nigdzie nie napisałem, że moje techniki są bezpieczne.
Napisałem, że nie ma czegos takiego jak: bezpieczne pozycjonowanie w wyszukiwarkach.
Ty upierasz się, że jest i piszesz o tym kurs poparty swoją praktyką.

To ja prosze o przedstawienie tutaj swoich doświadczeń w swerze bezpiecznego pozycjonowania. Nie musisz podawać stron Klientów, podaj swoje bezpieczne, przyjazne zaplecze :]

Chyba, że sobie tak pisałeś dla pisania o tej praktyce :)
ODPOWIEDZ