Problem (haker?) z przekierowywaniem z wyników google

Zagadnienia związane z pozycjonowaniem stron WWW, reklamą kontekstową i linkami sponsorowanymi. Dyskutujemy robotach wyszukiwarek, skuteczności, pomysłach i nowych trendach związanych z promowaniem stron WWW w wyszukiwarkach.
cat11

Problem (haker?) z przekierowywaniem z wyników google

Post autor: cat11 »

Witam wszystkich

Mam następujący problem - prowadzę forum www.forum.4kolka.pl
Możecie na nie wejść bezpośrednio lub przez google. Problem polega na tym że chyba ktoś się włamał na nie i coś zainstalował lub pozmieniał bowiem przy próbie przejścia na forum ze strony wyników wyszukiwania google nie załaduje się moje forum a inna strona(z wirusami lub reklamami) po drugiej próbie już jest OK.
Możecie łatwo zobaczyć jak to działa wpisując w google "auto forum" jestem obecnie na 3 pozycji, po kliknięciu w link do mojego forum obserwujcie pasek przeglądarki na którym wyświetlają się adresy otwieranych witryn. Potem ponówcie operację i zapewne już wylądujecie na moim forum.

Czy ktoś miał z tym do czynienia? Nic mi nie pomaga, host mówi że to nie jest problem na mojej stronie a problem google ale coś mi się nie wydaje. Forum jest oparte na skrypcie SMF, wymiana plików(poza konfiguracyjnymi) na nowe nie pomogła, częśc plików miała jakiś kod wstawiony na początku ale został on usunięty. Wszystkie hasła zmienione itp itd, dostęp jest zablokowany więc ponowna infekcja raczej nie wchodzi w grę ale jak to wyleczyć??
slawko
Nowy
Nowy
Kontakt:

Re: Problem (haker?) z przekierowywaniem z wyników google

Post autor: slawko »

Ja nie miałem problemów z wejściem na twoją stronę z wyszukiwarki google.
Więc może masz coś nie tak na swoim kompie?
cat11

Re: Problem (haker?) z przekierowywaniem z wyników google

Post autor: cat11 »

może tylko przypadek, z innych kompów (także z innych miast i łącz) problem wystepuje więc nie jest to tylko problem z moim kompem.

nawet teraz, wchodziłem w wyżej opisany sposób i przeniosło mnie na strone http://7z7.org/
ODPOWIEDZ