[pozycjonowanie]Strona z kilkoma wersjami językowymi

Zagadnienia związane z pozycjonowaniem stron WWW, reklamą kontekstową i linkami sponsorowanymi. Dyskutujemy robotach wyszukiwarek, skuteczności, pomysłach i nowych trendach związanych z promowaniem stron WWW w wyszukiwarkach.
jj09
Nowy
Nowy
Kontakt:

[pozycjonowanie]Strona z kilkoma wersjami językowymi

Post autor: jj09 »

Witam, mam stronę w kilku wersjach językowych: grecki(domyślny), polski i angielski. Google indeksuje tylko grecki. Dlaczego.
vloq
Nowy
Nowy
Kontakt:

Re: [pozycjonowanie]Strona z kilkoma wersjami językowymi

Post autor: vloq »

Wersje językowe zmieniasz javascriptem, bez przeładowania i zmiany adresu, żeby google ci to zindeksowało te ikonki językowe powinny odpalać np. adres.com/pl albo adres.com/en i odpowiednio adres.com/pl/szukaj.. W chwili obecnej robot nie może przejść wywołania js. Ewentualnie możesz utworzyć subdomeny en.adres.com itd i ikonkami linkować do nich nie zmieniając struktury a tylko różnicując parametry początkowe wywołania js dla odpowiednich wersji.
neeon
Nowy
Nowy
Kontakt:

Post autor: neeon »

ja wyciągnąłbym poszczególne języki na subdomeny . pl.domene.eu uk.domena.eu itd. Wydaje mi się że w ten sposób zminimalizujesz efekt rozproszenia geolokalizacji google , a dodatkowo możesz sobie promować każdy serwis z osobna , bo subdomena jest traktowana osobno , a dodatkowo możesz zrobi wewnętrzne linkowanie pomiędzy subdomenami na interesujące cię anchory. Tak żeby wycisnąć jak się da najwięcej , jestem właśnie w trakcie twożenie kilkunastojęzykowego serwisu , także zobaczę czy cos takiego się sprawdzi ale o efektach możemy pewnie pogadać za parę miesięcy
familia123

Post autor: familia123 »

Innym sposobem moze byc skorzystanie z:

http://translate.google.com/translate_tools
ODPOWIEDZ