Pomóżcie w pozycjonowaniu

Zagadnienia związane z pozycjonowaniem stron WWW, reklamą kontekstową i linkami sponsorowanymi. Dyskutujemy robotach wyszukiwarek, skuteczności, pomysłach i nowych trendach związanych z promowaniem stron WWW w wyszukiwarkach.
netblue
Kontakt:

Pomóżcie w pozycjonowaniu

Post autor: netblue »

Witam
Pozycjonuje strone http://www.unico-kominki.pl na hasło " wkłady kominkowe ". Cały czas jest na drugiej stronie i nie moge ją wepchać na pierwszą strone. Seo jest zrobione, jak ktoś się zna to sam zobaczy. Jest mocna konkurencja. Podejrzewam że brak mi wizyt. Macie pomysły jak zwiększyć oglądalność strony nie wydając zbyt dużych pieniędzy. Tylko nie piszcie o linkach sponsorowanych w Google bo jak bym miał kase to bym ją dodał, ale tyle nie mam.
vloq
Nowy
Nowy
Kontakt:

Re: Pomóżcie w pozycjonowaniu

Post autor: vloq »

Liczba wizyt nie ma żadnego wpływu na pozycje w wyszukiwarkach.
Fraza jest prosta, a 'zrobione już SEO' żadne.

Jeśli nie zmienisz myślenia to twój budżet się prędko nie zmieni. Jak myślisz ile sprzedają władów panowie z pierwszej trójki? Jak się to ma do twojej sprzedaży? Dlaczego ich stać na pozycjonowanie? Jak sobie to przemyślisz i coś włożysz to wyjmiesz sporo więcej.

Mówiąc o wkładzie nie myślę o AdWords - zainwestuj w pozycjonowanie, z organicznych wyników zyskasz większy ruch, a koszt nie będzie duży.
acar

Post autor: acar »

netblue pisze:Witam
Pozycjonuje strone http://www.unico-kominki.pl na hasło " wkłady kominkowe ". Cały czas jest na drugiej stronie i nie moge ją wepchać na pierwszą strone. Seo jest zrobione, jak ktoś się zna to sam zobaczy. Jest mocna konkurencja. Podejrzewam że brak mi wizyt. Macie pomysły jak zwiększyć oglądalność strony nie wydając zbyt dużych pieniędzy. Tylko nie piszcie o linkach sponsorowanych w Google bo jak bym miał kase to bym ją dodał, ale tyle nie mam.
1. Zrób mapę strony, google to doceni (tutaj masz generator online: http://sitemap4u.pl
2. Zleć napisanie 50-100 precli
3. Nie ograniczaj się do jednej frazy, warto też pozycjonować np. na kominek, kominki
Siemen
Nowy
Nowy

Post autor: Siemen »

Wbrew temu co napisał vloq, Twoje seo jest wystarczające by wskoczyć na pierwszą stronę. Popraw tylko błędy które wskazuje validator (http://validator.w3.org), zalecałbym również zmianę tekstu "Producent wkładów kominkowych..." z grafiki na zwykły tekst. Linkuj systematycznie stronę i spokojnie wskoczysz do top10, powodzenia.
Svirus

Post autor: Svirus »

Z tym systematycznym linkowaniem nie przesadzaj. Lepsze efekty daje linkowanie nieregularne, bo tylko takie jest naturalne.
rastman
Nowy
Nowy

Post autor: rastman »

linkowanie może być nieregularne, ale systematyczne;) Kilka razy w tygodniu powinno wystarczyć
Svirus

Post autor: Svirus »

Regularnie = systematycznie
www.skrypty.pro
Nowy
Nowy
Kontakt:

Post autor: www.skrypty.pro »

najwazniejsze zeby nie przestawac
arnold44

Post autor: arnold44 »

Linkować trzeba liniowo czyli codziennie i z różnych źródeł mam na myśli katalogi, PP i aplikacje itp. widzę że od zamieszczenia postu pozycja na te słowa spadła obecnie jest na 34, linków prowadzących do strony 345 yahoo BL - niby sporo ale jednak za mało bo strona w TOP 1 ma tych linków ponad 800.
dywyn
Kontakt:

Post autor: dywyn »

Linkować trzeba z różnych źródeł ale na pewno nie trzeba robić tego "liniowo czyli codziennie".
Na stronie brakuje unikatowych treści, które na dzień dzisiejszy stanowią podstawę procesu pozycjonowania.
ODPOWIEDZ