Praca, Programista iOS / Gliwice

Tutaj można zamieszczać swoje oferty wraz z cenami i linkami. Zapraszamy do wymiany handlowej wszystkich zainteresowanych.
ODPOWIEDZ
PositivePower
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 26, 2011 12:45 pm

Praca, Programista iOS / Gliwice

Post autor: PositivePower »

Positive Power Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych technologicznie stron internetowych, dedykowanych platform e-commerce oraz profesjonalnych aplikacji interaktywnych. Pracujemy dla dużych, rozpoznawalnych firm z kraju i ze świata, takich jak Mennica Polska S.A., Kredyt Bank S.A., Wirtualna Polska S.A., Bolix S.A., Kler S.A., Kompania Piwowarska S.A., Intersport S.A, Praca.pl, Tikkurila Polska S.A, czy Narodowe Centrum Kultury.

Największym kapitałem naszej firmy są nasi pracownicy i tylko wraz z ich rozwojem może rozwijać się nasza Agencja. Dlatego tak ważne jest dla nas zadowolenie i satysfakcja z pracy, oraz rozwój osobisty członków naszego zespołu.

Od kandydata oczekujemy:

- doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformie iOS (mile widziane namiary na własne aplikacje w app store);
- znajomości środowiska XCode;
- dobrej znajomości usług sieciowych WebServices (SOAP i REST);
- umiejętności programowania obiektowego;
- znajomości wzorców projektowych;
- znajomości SVN;
- chęci rozwoju i zdobywania wiedzy, co cenimy bardziej niż doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- kreatywnego i twórczego podejścia do wykonywanych projektów;
- zaangażowania w wykonywaną pracę, terminowości;
- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
- bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Pracownikom naszej firmy oferujemy:

- Umowę o pracę na czas nieokreślony, gdyż wiemy jak ważną sprawą dla każdego jest jego bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia.
- Dostęp do bogatej biblioteki książek z wybranych specjalności oraz aktualnej prasy branżowej - wierzymy, że czytanie to jedna z najlepszych metod doskonalenia się, więc kupujemy mnóstwo książek i prenumerujemy wiele czasopism, jednocześnie każdego zachęcamy do ich czytania.
- Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko oraz nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w wykorzystywanie silnych stron pracowników. Powiedz nam, w czym jesteś dobry i czym chciałbyś się zajmować, a postaramy się kierować Cię do odpowiednich projektów, abyś mógł rozwijać swoje zainteresowania.
- Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach branżowych. Dążymy co ciągłego rozwoju Agencji Interaktywnej Positive Power, dlatego stale szkolimy i dokształcamy nasz personel.
- Przyjacielską i otwartą atmosferę pracy w kreatywnym, młodym zespole, która sprzyja szczerości i wyrozumiałości. Wierzymy, że trzeba lubić ludzi z którymi się pracuje i robimy wszystko, aby tak właśnie było. Tylko ktoś, kto nic nie robi, nie popełnia błędów - u nas nie krytykujemy pomyłek, tylko szukamy metod na ich rozwiązanie.

Nie zwlekaj - ktoś może zająć Twoje miejsce!

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres [email protected], dołączając klauzulę o wykorzystaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”
ODPOWIEDZ