[Sprzedam] Usługi i narzędzia do pozycjonowania

Tutaj można zamieszczać swoje oferty wraz z cenami i linkami. Zapraszamy do wymiany handlowej wszystkich zainteresowanych.
ODPOWIEDZ
NarzedziaPozycjonera
Posty: 11
Rejestracja: śr mar 09, 2011 7:55 pm
Kontakt:

[Sprzedam] Usługi i narzędzia do pozycjonowania

Post autor: NarzedziaPozycjonera »

Oferujemy wsparcie dla pozycjonerów w postaci narzędzi, skryptów oraz usług, całościowo wykonywanych przez nas.

Zakres naszych usług obejmuje:

- Wygodne dodawanie do presell pages i katalogowanie precelkami. Solidne zaplecze, obejmujące ponad 1000 domen i 350 adresów IP. Stale moderowane, dodawanie artykułów zarządzane przez użytkownika, za pomocą wygodnego panelu, zintegrowanego z mieszarką tekstów synonimicznych. Panel zapewnia wygodne nadzorowanie projektów, zapewnia pełną automatyzacje dodawanych wpisów, zgodnie z harmonogramem ustalanym przez użytkownika.

- Artykuły synonimiczne pozycjonujące i Opisy synonimiczne – pisanie artykułów zwykłych, bądź tanich synonimicznych, bez ryzyka Duplicat Content. Gwarantujemy, że artykuł tematyczny będzie najwyższej jakości.

- budowa stron www zapleczowych Oferujemy instalację i konfigurację najlepszych, dostępnych na rynku darmowych skryptów pod zaplecze (CMS, sklepy internetowe, katalogi stron, blogi i inne).

- artykuły do katalogów i katalogowanie. Umieścimy Twoja stronę w wyselekcjonowanych katalogach. Oferujemy zarówno katalogowanie darmowe, jak i płatne. Oferujemy również stworzenie opisu Twojej strony/firmy wraz z umieszczeniem w katalogu.

- Budowanie wartościowych linków. Zbudujemy solidne zaplecze z domen dopasowanych tematycznie do Twojej strony - z wysokim PR, stron EDU i GOV oraz stron WEB 2.0.

- Domeny pod zaplecze. Rejestracja domen wygasłych z dobrą historią, domen z ukrytymi danymi WHOIS.

- listy linków scrapebox i listy linków scrapebox. Sprzedajemy wartościowe, regularnie aktualizowane listy (fora, blogi, linki) - użyteczne dla korzystających z programów takich jak Scrapebox, xRumer.

- Programy dla pozycjonerów. – ułatwiające pozycjonowanie narzedzia. Wsparcie dla xRumer, Scrapebox - pomoc w zakupie i konfiguracji programów oraz serwerów, pomoc w użytkowaniu, darmowe oraz płatne kursy.
Oferujemy wsparcie dla pozycjonerów w postaci narzędzi, skryptów oraz usług, całościowo wykonywanych przez nas.

Oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych pakietów oraz wygodny system rozliczeń.
W przypadku dłuższej współpracy korzystne zniżki i darmowe usługi.

Jako firma z ponad 10 letnim doświadczeniem w e-marketingu, SEO, SEM, gwarantujemy Ci wysoką jakość oraz rzetelność wykonywanych przez nas usług. Świadczy o tym ilość stałych klientów, współpracujących z nami od wielu lat.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Narzędzia pozycjonera

43-300 Bielsko-Biała
ul. Żywiecka 43/3
e-mail: [email protected]
tel. 33-496-84-88
fax. 33-470-67-77
tel. kom. 606-428-824
ODPOWIEDZ