[Wykonam] Programista PHP do wynajęcia

Tutaj można zamieszczać swoje oferty wraz z cenami i linkami. Zapraszamy do wymiany handlowej wszystkich zainteresowanych.
ODPOWIEDZ
lukaszjarosinski
Posty: 13
Rejestracja: wt lis 22, 2011 9:28 pm
Kontakt:

[Wykonam] Programista PHP do wynajęcia

Post autor: lukaszjarosinski »

Szybko i tanio potnę i zakoduję dowolny szablon strony internetowej: xHTML + CSS. Zapewniam pełną zgodność ze standardami W3C, czas realizacji już od kilku godzin, ceny od 50 zł. Mogę wykonać szablony do Wordpress.

Jestem również programistą PHP - wykonuję dowolne oprogramowanie, począwszy od prostych systemów CMS, poprzez sklepy, portale (informacyjne, społecznościowe), serwisy aukcyjne po rozbudowane aplikacje internetowe.

Przykładowa realizacja: http://www.fp2p.wawrus.pl - szerokie portfolio na życzenie.

Wykonuję również strony zapleczowe (np na Wordpress).

W swojej pracy wykorzystuję zarówno oprogramowanie w pełni autorskie, jak i systemy open-source - w zależności od wymagań i możliwości finansowych zamawiającego.

Szukam pracy/współpracy jako programista PHP/koder xHTML, CSS.

Kontakt: Łukasz Jarosiński, tel. 508 052 990, gg: 1354643, [email protected], http://www.lukaszjarosinski.com.


Gwarantuję szybkie terminy realizacji i przystępne ceny, np.:
  • postawienie i konfiguracja Wordpress (z instalacją kilku wtyczek i gotowej templatki) - 60 zł (czas realizacji: 3 godziny)
  • strona internetowa (wizytówka) do 5 podstron - od 400 zł (czas realizacji: od 24 godzin)
  • strona internetowa (wizytówka) oparta o system CMS (nieograniczona liczba podstron, formularz kontaktowy, galeria, mapa dojazdu) - od 500 zł (czas realizacji: od 24 godzin)
  • sklep internetowy oparty o oprogramowanie PrestaShop (instalacja, konfiguracja, indywidualny projekt graficzny, integracja z płatnościami itd.) - od 1000 zł (czas realizacji: od 72 godzin)
  • zlecenia niestandardowe - 30 zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy


Zapraszam do współpracy!
ODPOWIEDZ