Potrzebna porada fachowca - możliwa współpraca

Tutaj można zamieszczać swoje oferty wraz z cenami i linkami. Zapraszamy do wymiany handlowej wszystkich zainteresowanych.
ODPOWIEDZ
bartecky
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 02, 2012 8:07 pm

Potrzebna porada fachowca - możliwa współpraca

Post autor: bartecky »

Witam wszystkich,
od pewnego czasu chodzi mi po głowie utworzenie serwisu zajmującego się typowaniem wyników sportowych. Jeżeli ktoś nie wie o co w bukmacherce chodzi to już powienien przestać czytać :)... Żart oczywiście...
Inspiracją są strony:
- betrush.com
- blogabet.com
Strony te zrzeszają osoby, które obstawiają wyniki sportowe i chcą się swoją wiedzą podzielić z innymi. Każdy użytkownik może dodać typ poprzez formularz na stronie. W formularzu: data, godzina, bukmacher, zdarzenie, stawka, któtki opis. Po zakończeniu zdarzenia typ jest rozliczany, a rezultat wliczany do statystyk danego użytkownika. Suma wszystkich typów pozwala określić tzw. yield, który jest procentowym zwrotem z zainwestowanego kapitału.
A teraz do rzeczy. Portal powinien na głównej stronie przezentować ostatnio dodane typy, najlepszych typerów wg yieldu. Na storinie głównej również kilka miejsc na reklamowe bannerki (do dyspozycji admina).
Każdy użytkownik powinien móc:
- utworzyć sobie indywidualne konto,
- dodawać typy i rozliczać je,
- dodawac innych użytkowników do "Ulubionych",
- mieć możliwość wysyłania PW do innych,
- sprawdzac na bieżąco swoje statystyki,
- mieć możliwość otrzymywania powiadomień o typach swoich "Ulubionych" typerów na RSS lub mail.
Oprócz tego strona powinna mieć tzw. strefę premium, gdzie najlepsi typerzy mogliby podawać typy dla osób, które na taką specjalną strefę wykupią abonament. Strefa premium powinna być niewidoczna dla zwyczajnych użykowników, a typy najlepszych typerów niewidoczne dla osób, które nie mają opłaconego abonamentu.
Wymagane są dwie wersje językowe: polska i angielska.

Teraz pytanie od laika:
- ile może kosztować utworzenie takiej strony?
- gdzie najlepiej znaleźć osobę do jej utworzenia?

I teraz poważnie: projekt może się Państwu wydawać niepoważny, ale stoją za nim osoby, które są bardzo poważnie nim zainteresowane (tylko nie mają wiedzy webmasterskiej), więc proszę o troszkę życzliwości i pomocy. Być może wyniknie z tego coś pozytywnego dla obydwu stron.
ODPOWIEDZ