problemy z pozycjonowaniem strony

Zagadnienia związane z pozycjonowaniem stron WWW, reklamą kontekstową i linkami sponsorowanymi. Dyskutujemy robotach wyszukiwarek, skuteczności, pomysłach i nowych trendach związanych z promowaniem stron WWW w wyszukiwarkach.
aatelier

problemy z pozycjonowaniem strony

Post autor: aatelier »

Witam, około 2 miesiące temu zczęłam zajmować się promocją naszej firmowej strony www.aatelier.pl
Zaczęłam czytać wszystkie wątki, opisy na wielu stronach i.t.p. i wykonywałam wszystkie polecenia:
- dobranie nazwy strony, opisu i słów kluczowych (według rankingów)
- umieszczenie na stronie maksymalnie wiele opisów zawierających słowa podobne do kluczowych - czy to jest potrzebne?
- dołaczyłam się do wielu darmowych katalogów, jak na razie wyniki są średnie, czy strona będzie dalej "sama pracowac", i tylko dodajac ją do kolejnych katalogów pomogę w jej promocji?
- czy dodanie do mapy googla pomoże? jak bardzo?
- co mogę jeszcze zrobić bezpłatnie? i bez umieszczania na naszej stronie innych artykułów?
zakręcony
Nowy
Nowy

Re: problemy z pozycjonowaniem strony

Post autor: zakręcony »

Najlepiej całe to pozycjonowanie zlecić komuś, bo albo stracisz tylko czas, albo zaczniesz się tym zajmowac na powaznie.
dołaczyłam się do wielu darmowych katalogów, jak na razie wyniki są średnie, czy strona będzie dalej "sama pracowac", i tylko dodajac ją do kolejnych katalogów pomogę w jej promocji?
Samo się nic nie zrobi. Samo dodanie wpisu do katalogu to w przeważającej wiekszości strata czasu. Trzeba jeszcze zatroszczyć się by taki wpis ladujący na odległych podstronach katalogu był zauwazony przez robociki. Warto przeprowadzić sobie analize konkurencji, bo może same katalogi wystarczą by się wybić, a może będzie trzeba trochę pobudowac stronek, ktore dopiero umożliwią jakiś bardziej zauważalny ruch.
Prysiu
Kontakt:

Post autor: Prysiu »

aatelier pisze: - czy dodanie do mapy googla pomoże? jak bardzo?
Zauważ, że wyniki z map google pojawiają się na pierwszych miejscach wyszukiwania. Dopiero potem są inne strony.
mybisnes

Post autor: mybisnes »

Jak pozycjonujesz na oblegane hasła to dodawanie do samych katalogów nie przyniesie Tobie żadnych rezultatów ;/ zalecam inne rozwiązania.
dywyn
Kontakt:

Post autor: dywyn »

Po pierwsze optymalizacja. Google widzi Twoją stronę tak: http://webcache.googleusercontent.com/s ... pl&strip=1 totalne zero treści.
Moja rada: zleć to profesjonalistą.
nico

Post autor: nico »

Spróbuj dodać stronę do Addera - w moim przypadku znacząco poprawiło to jej pozycję w wyszukiwarce.
ODPOWIEDZ