Reklama

 

Webinside.pl miesięcznie notuje prawie 200 tysięcy wizyt i około 700 tys. odsłon. Popularność serwisu przekłada się na możliwości reklamowe jakimi dysponujemy.

Od 2002 roku dzięki zdobytej marce udało nam się przeprowadzić kilkadziesiąt kampanii reklamowych o dużych nakładach.

Profil czytelnika

Nasi czytelnicy interesują się przede wszystkim internetem, budową stron internetowych pod względem technicznym i wizualnym oraz marketingiem i sprzedażą w sieci.

Badanie profilu naszych użytkowników przeprowadzone przez Gemius SA i potwierdzone certyfikatem IAB Polska wykazało, że trafiamy zarówno do młodych odbiorców w wieku 15-24 (43%), jak i starszych 25-44 (27 %).

Ponad 17% badanych stwierdza, że przychody w jego gospodarstwie wynoszą od 2001 do 3000 zł, a 12% - od 1501 do 2000zł. Zarobki w wysokości 3001-4000zł deklaruje 11% badanych. Aż 66% czytelników dokonywało w przeciągu ostatnich trzech miesięcy zakupów za pomocą internetu. Kobiety stanową 33% ogółu czytelników Webinside.pl.

Oferta reklamowa

Oferujemy Państwu zróżnicowane narzędzia promocji, które pozwalają dotrzeć do każdego użytkownika odwiedzającego serwis. Od standardowych i popularnych form reklamy (bannery, billboardy i buttony), aż do bardziej wyszukanych, mocniej oddziałujących na internautę (TopLayer, Interstitial, Expand banner).

Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta przekłada się na doskonałą realizację kampanii i jej maksymalną skuteczność. Dzięki elastyczności oferty, nasi klienci mogą negocjować ceny, a ofertę dopasowywać do swoich potrzeb.

Dla każdej przeprowadzanej kampanii dostępne są szczegółowe statystyki, pozwalające na bieżąco śledzić jej przebieg.

Nasi klienci

Na Webinside.pl reklamowali się między innymi:

 

Kontakt

Zapytania odnośne możliwości reklamowych prosimy kierować za pomocą formularza kontaktowego lub pod numerem telefonu 603 170 501.

Domy mediowe i brokerów reklamy zapraszamy do kontaktu z siecią reklamową ARBOmedia, która obsługuje powierzchnię reklamową na Webinside.pl: