Publicystyka — Artykuły ogólne

Podstawowe zasady CRM

Jakie zadania powinien spełniać system klasy CRM? To pytanie to klucz do sukcesu czyli udanego wdrożenia rozwiązania CRM.

więcej

Przodkowie CRM

W ciągu ostatnich lat branża informatyczna bardzo intensywnie interesuje się rozwiązaniem klasy CRM (Customer Relationship Management). Aby zrozumieć ideę oraz przeznaczenie tego terminu należy spojrzeć w przeszłość.

więcej

Informatyzacja szansą

O informatycznym boomie sprzed kilku lat wszyscy już chyba zdążyli zapomnieć. Rozwój e-biznesu, chociaż ma miejsce, nie jest tak spektakularny, jak przewidywano. Ale nie wszystkie firmy branży IT przeżywają kłopoty.

więcej

Jak zbudować system internetowy i nie zbankrutować?

W obecnej sytuacji ekonomicznej oraz coraz silniejszej konkurencji większość firm nie może pozwolić sobie na inwestowanie dużych środków na rozwiązania internetowe. Jednak rezygnacja z jakichkolwiek projektów oznacza utratę pozycji konkurencyjnej.

więcej

Sukces na odległość

Internet wkracza do każdej sfery - także do sfery gospodarki. Minęły czasy, kiedy liczył się ten, kto produkował dużo - dzisiaj czynnikiem decydującym o sukcesie jest informacja. Powstanie Internetu wywołało we współczesnym świecie lawinowe zmiany.

więcej

Zachowanie internautów - podsumowanie roku 2003

Ciągle rosnące zapotrzebowanie na szybko i łatwo dostępną, a zarazem trafną informację wpłynęło znacząco w roku 2003 na zachowania internautów odwiedzających polskie zasoby www.

więcej

Krótki wstęp do webmasterstwa

Artykuł, napisany z myślą o amatorach świata webmasteringu, przedstawia i opisuje kilka języków programowania stron WWW. Przedstawia ich stopnie trudności i prezentuje ocenę przydatności.

więcej

Odtwarzacze plików multimedialnych

Internet jest zbiorem informacji nie tylko na każdy praktycznie temat, lecz także w najróżniejszej postaci. Na stronach internetowych znajdziemy informacje zarówno w postaci tekstu i grafiki, jak i dźwięku oraz wideo.

więcej

Jak pisać artykuł?

Pisanie to rzemiosło, które powinno przeradzać się w sztukę, także na stronach WWW. Wielu początkujących dziennikarzy zastanawia się jednak, co zrobić, by ich puste kartki czy ekrany zapełniły się szybko teksem i to w dodatku dobrym?

więcej

Cechy dobrych programów partnerskich

Co to znaczy "dobry program partnerski"? Z pewnością taki, na którym możesz dużo zarobić. To fakt. Ale co dokładnie sprawia, że dany PP jest lepszy od innych?

więcej
<<< poprzednia   1  2  3  4  5  6  7  8  9     następna >>>