Promowanie stron — Pozycjonowanie

Meta tagi i TITLE - definicje, problemy i zagadnienia

Idealnym wprowadzeniem do tematu tagów i Title będzie przedstawienie ich krótkiej charakterystyki. Meta tagi i TITLE są informacją znajdującą się w znacznikach Head na stronach internetowych.

więcej

Linkowanie jako ważny aspekt pozycjonowania

Rozpatrując i analizując statystyki odwiedzin na stronie WWW szybko dochodzimy do wniosku, że bezsprzecznie pierwsze miejsca zajmują wyszukiwarki i to one, zwłaszcza te najlepsze, generują największy ruch.

więcej

Jak poprawić pozycję w rankingach?

Każdy webmaster tworząc swój serwis liczy, że będzie on często odwiedzany przez internautów. To, czy strona będzie się cieszyć popularnością zależy jednak od kilku czynników, na które należy zwrócić uwagę przy jej projektowaniu.

więcej

Jak narodził się Gooru.pl - geneza wyszukiwarki

Wyszukiwarka została wdrożona w 2000 roku w portalu internetowym Panorama Firm, gdzie dobrze zdawała egzamin w początkowym okresie istnienia portalu. Wraz ze wzrostem obciążenia, zapadła decyzja o opracowaniu nowego Gooru w oparciu o zdobyte doświadczenia, tak aby dorównywał osiągnięciom liderów rynku.

więcej

Podstawy pozycjonowania

Gdy prowadzimy serwis WWW, nie można zaplanować, że jakiś okres czasu poświęcimy na promocję naszej strony. Tak naprawdę promujemy ją przez cały czas, reklamując się na innych stronach, współpracując z mediami czy pozycjonując ją w wyszukiwarkach.

więcej
<<< poprzednia   1  2  3   następna >>>