Projektowanie WWW — Organizacja i nawigacja

Social Media Optimization i trendy w projektowaniu stron

Społeczności internetowe, zaraz po wyszukiwarkach i wejściach organicznych okazują się być trzecim co do wielkości źródłem nowych odwiedzić na stronie. Firmy, które aktywnie działają w social media i angażują swoich fanów, mogą optymalizować budżety marketingowe, głównie w wymiarze wydatków ponoszonych na reklamy w wyszukiwarkach.

więcej

Praktyczne zastosowanie User exerience

Praktyczne zastosowanie User exerience

Strona czy aplikacja nie będzie w pełni interaktywna, jeżeli podczas jej projektowania, pod uwagę nie zostanie wzięty aspekt funkcjonalności, jakim jest user experience.

więcej

Grzechy główne internetowych sprzedawców

Grzechy główne internetowych sprzedawców

W ubiegłym roku 74% internautów zrobiło zakupy w sieci. Za tłumem nowych kupujących idzie wzrost liczby chętnych do sprzedaży. Co zrobić, żeby z sukcesem handlować w sieci?

więcej

Likwidowanie złego układu strony

Likwidowanie złego układu strony

Podczas gdy dobrze skonstruowane graficznie strony z powodzeniem istnieją w sieci, wysoko oceniane niegdyś koncepcje popadają w niełaskę i są zastępowane bardziej efektywnymi. Jednak pewne wadliwe konwencje nadal istnieją.

więcej

Jak konstruować tekst na stronę internetową?

Zapewne wiele osób zastanawia się nad tym, jaki jest sekret zapełniania serwisu internetowego treścią. Recepta wydaje się dość prosta – meritum to przejrzystość i uschematyzowanie. Jednak jest coś o czym nie można zapomnieć.

więcej

Koncepcja nowoczesnej strony internetowej

Dzięki wysiłkom Web Standards Project i szerokiej rzeszy aktywistów (takich, jak sam Jeffrey Zeldman), o standardach sieciowych mówi się coraz częściej i głośniej.

więcej

Schematy w kreacji serwisów WWW

Nowe media, młodzi, inteligentni odbiorcy, którzy zarabiają dobrze lub przynajmniej średnio - to łakomy kąsek. Jak go jednak ugryźć? Jak zbudować serwis? Jak tą drogą sprzedawać informacje i produkty?

więcej

Elementy graficzne wspierające czytelną nawigację

Elementy graficzne wspierające czytelną nawigację

Któż z nas nie docenia przemyślanej i czytelnej nawigacji podczas wędrówek po witrynach. Kto z nas projektując serwis nie zastanawia się jak ułatwić odwiedzającemu dostęp do informacji, zachęcając go w ten sposób do częstego korzystania z naszej WWW.

więcej

Tekst na stronach WWW, zastosowanie CSS w typografii

Piękna grafika, świetna nawigacja. To jednak jeszcze nie wszystko. Na stronie internetowej liczy się przede wszystkim treść. Trzeba ją więc odpowiednio zaprezentować.

więcej

Typografia na stronach WWW

Typografia na stronach WWW

Znaczenia kroju pisma na stronach www nie należy lekceważyć. Wpływa on na przyjemność czytania i estetykę strony. Poniżej zawarliśmy artykuł, przedstawiający założenia typografii, które pomogą Wam odpowiednio zaprezentować tekst.

więcej
<<< poprzednia   1  2     następna >>>