Pierwsza sportowa telewizja internetowa: Liga Mistrzów za darmo

Dawid Kulbaka, 20-08-2009 | Źródło: Redefine

Wszystkie rozgrywki w ramach Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europejskiej UEFA będzie można zobaczyć w internecie i to całkowicie bezpłatnie. Transmisje na żywo wybranych meczów jak i baza powtórek wszystkich rozgrywek i najlepszych akcji dostępna będzie na interaktywnej platformie multimedialnej ipla.

Wystarczy wejść na stronę www.ipla.pl oraz bezpłatnie pobrać i zainstalować aplikację. Platforma ipla udostępnia bogatą bazę VOD, umożliwia dostęp do transmisji na żywo oraz możliwość komentowania rozgrywek w czasie rzeczywistym wraz z innymi internautami.

Fani piłki nożnej będą mogli dzięki ipla obejrzeć wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europejskiej UEFA. Łącznie na platformie ipla będzie kilkaset meczów, a najlepsze ze spotkań Ligi Mistrzów UEFA będzie można zobaczyć również na żywo.

W sumie w sezonie 2009/2010 na platformie ipla udostępnianych będzie kilka tysięcy rozgrywek sportowych. Wśród nich znajdzie się między innymi piłka nożna, piłka ręczna, piłka siatkowa, boks i wyścigi żużlowe.

Ogrom materiałów i planowanych relacji spowodował, że Redefine zdecydował się na uruchomienie pierwszej internetowej telewizji sportowej - kanału tematycznego IPLA SPORT.

 

Ocena 2.86/5 (57.19%) (590 głosów)
 • Śledzik
TAGI: sport   ipla  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.