SportSpot.pl - nowy serwis społecznościowy

Dawid Kulbaka, 19-08-2009 | Źródło: Redakcja

Serwis ma za zadanie ułatwić potencjalnym sportowcom znalezienie miejsca w którym mogli by uprawiać sport, jak i nawiązywać znajomości z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

SportSpot.pl pozwala odnaleźć grona sportowców uprawiających ulubioną dyscyplinę. Każdy gracz ma możliwość zdefiniowania swojego sportu i dokładnej specyfikacji poziomu umiejętności.

Jedną z głównych funkcji serwisu są tak zwane „Spoty” czyli miejsca do uprawiania sportu. Tutaj użytkownik może poruszać się w gąszczu obiektów sportowych.

- Może wyszukać miejsca w swojej okolicy odnaleźć miejsca do uprawiania sportu. Oprócz wyszukiwania dajemy także użytkownikom możliwość definiowania swoich „Spotów” i udostępniania ich innym sportowcom - mówi Jacek Dudziński, wydawca.

SportSpot.pl

Ocena 2.87/5 (57.48%) (420 głosów)
 • Śledzik
TAGI: sport  

Komentarze:


 • Dodał: Gość data: 2009-09-14
  Super serwis!!
 • Sport to moja pasja!
  Dodał: Ania data: 2009-09-19
  Zawsze lubiłam biegać, dzięki sportspot.pl w końcu znalazła fajną ekipę z którymi wspólnie biegamy!

  Gorąco polecam!

 • Dodał: Melex78 data: 2009-09-21
  Rewelacja. Polecam.

 • Dodał: Miki data: 2009-10-03
  ciekawy pomysł

 • Dodał: apple data: 2009-10-12
  fajna szata graficzna. Trochę przypomina mi interfejs apple. Przejrzyście bez zbędnych dupereli.
 • qbnAyoxVfbtOSS
  Dodał: Deden data: 2012-10-17
  Witam, bardzo poobda mi się strona o Ciechanowieoraz o wydarzeniach.Szczegf3lnie interesuje mnie sport ciechanowski, wobec tego stawiam pytanie czemu nie ma żadnych informacji na temat podnoszenia ciężarf3w?Ten sport zasługuje na uwagę gdyż nasi sztangiści i sztangistki mają wysokie osiągnięcia.Fajnie byłoby gdyby co jakiś czas przeczytać o naszych sportowch sławnych w Polsce i na świecie.pozdrawiam


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.