Kurnik.pl na Allegro: licytujący robili sobie jaja

Dawid Kulbaka, 05-08-2009 | Źródło: Własne

Fiaskiem zakończyło się wystawienie witryny Kurnik.pl na internetową akcję Allegro. Cena minimalna została przekroczona, ale sięgnęła astronomicznej kwoty - prawie stu milionów złotych. Po takim przebiegu spraw można domniemywać, że większość kupujących to żartownisie.

W konsekwencji właściciel witryny Marek Furtega postanowił zakończyć aukcję. Jako uzasadnienie podał, że „licytujący robili sobie jaja”. Na razie nie wiadomo jakie będą następne kroki wydawcy. Nie odpowiada on na zapytania mediów.

Szerzej o sprzedaży tego serwisu pisaliśmy w artykule Portale walczą o Kurnik.pl. Być może negocjacje z portalami nie przyniosły jednak żadnych efektów skoro Furtega postanowił wystawić witrynę na aukcję internetową.

Link do wycofanej aukcji: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=705624680, Archiwum aukcji: http://archi.inosak.org/imgdb/item705624680_1.html.

Ocena 2.52/5 (50.37%) (191 głosów)
 • Śledzik
TAGI: kurnik  

Komentarze:

 • :)
  Dodał: Gość data: 2011-06-23
  yhym, aukcja została zakończona ponieważ to pan Marek zrobił sobie jaja wystawiając ją :) W każdym głównym wydaniu serwisów informacyjnych wszystkich stacji tv pojawiła się informacja o tej aukcji. Krótko po całym zamieszaniu na stronie kurnik.pl pojawiły się pierwsze poważne reklamy. Wnioski? :)
 • Panie Dawidzie...
  Dodał: Gość data: 2012-02-16
  Panie Dawidzie, może najpierw nauczył by się Pan, jak ma na nazwisko właściciel, a później by Pan pisał.
  Nazwisko właściciela to Futrega, a NIE "Furtega".
 • kurnik - szambo
  Dodał: Gość data: 2017-04-23
  ZŁE ZACHOWANIE ADMINISTRATORA KURNIK.PL

  W CZASIE GRY jeden z graczy zaczął wyzywać, kląć, obrażać Polaków i Polskę, pluć na nasze barwy i kpić z polskości....skopiowałem rozmowę i wysłałem na kurnik@kurnik.pl. Czekałem kilka tygodni i nic. Ponowiłem prośbę o blokadę tego konta. w tym czasie weryfikowałem jak gra ten osobnik i okazało sie że wszędzie klnie i wyzywa polaków. ponowiłem kilka krotnie prośbe o blokadę. Bezskutecznie z jednym wyjątkiem...admin zablokował moje konto ze względu na napastliwość i zachowanie z podstawówki!!!! odradzam ten portal który można spokojnie nazwać SZAMBO!!!!


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.