Portale walczą o Kurnik.pl

Dawid Kulbaka, 04-08-2009 | Źródło: Puls Biznesu

Po rozwiązaniu umowy reklamowej z portalem o2.pl, właściciel witryny Kurnik.pl szuka inwestorów. Jak donoszą media w kolejce po ten wyjątkowy serwis ustawiają się wszystkie najważniejsze polskie firmy internetowe.

Kurnik.pl od zawsze był w gronie zainteresowania portali internetowych. Jego właściciel co jakiś czas zmuszony był odrzucać oferty gigantów, ponieważ wiązała go lukratywna umowa z o2.pl, który dysponował powierzchnią reklamową witryny.

Zakończenie współpracy z o2.pl było wynikiem sporów co do inwazyjności reklam. Właściciel witryny Marek Furtega zastrzegał, że nie zgodzi się na reklamy, które mógłby by popsuć reputację witryny. - Teraz będę pozwalał na więcej, ale wciąż w pewnych granicach – mówi.

Inwestorzy wyceniają witrynę Kurnik.pl na 10 milionów złotych. Polecamy (nie nowy, ale znakomity) artykuł na temat witryny i autora: Heroina w kurniku.pl .

Ocena 2.78/5 (55.63%) (504 głosów)
 • Śledzik
TAGI: kurnik  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.