Gadu-Gadu: anonimowe zaczepki w Warszawie

Dawid Kulbaka, 03-08-2009 | Źródło: GG Network

Warszawa znajdzie się od jutra w zasięgu 10 nadajników bluetooth - przez 3 dni warszawianie będą mogli pobierać na swoją komórkę Gadu-Gadu i... zaczepiać przez komunikator innych pasażerów.

Celem wspólnej akcji ZTM i GG jest sprowokowanie tysięcy pasażerów do niezobowiązujących pogadanek w drodze do pracy, na zakupy.

W dniach 4,5,6 sierpnia zostaną ustawione w 10 miejscach stolicy specjalne tzw. nadajniki bluetooth, przez które w sposób bezprzewodowy rozsyłany będzie bezpłatny komunikator Gadu-Gadu w wersji na telefony komórkowe.

Przechodnie i pasażerowie, jeśli tylko znajdą się w zasięgu nadajnika, będą mogli pobrać bezpłatnie na swoją komórkę komunikator i "zagadnąć" następnie do sąsiadów w autobusie, tramwaju, metrze, urozmaicając sobie podróż, poznać nowych znajomych. Jedynym warunkiem udanej wspólnej rozmowy w podróży jest posiadanie przez obie osoby komórki, GG i chęci.

Gdy znajdziemy się w zasięgu nadajnika, wystarczy uaktywnić w komórce połączenie bluetooth, poczekać chwilę na zgłoszenie się Gadu-Gadu, następnie zaakceptować komunikat i pobrać komunikato. Na ekranie telefonu wyświetli się informacja, że w tym samym autobusie czy tramwaju jest osoba, która chce nawiązać kontakt (widoczny będzie tylko „nick”, bez numeru telefonu).

Miejsca z zasięgiem GG


1.Metro Politechnika

2.Metro Pola Mokotowskie

3.Pętla i Metro Wilanowska

4.Centrum Handlowe Warszawa Wileńska

5.Metro Centrum

6.Rondo Waszyngtona

7.Rondo Wiatraczna

8.Metro Świętokrzyska

9.Ratusz Arsenał

10.Muzeum Narodowe/EMPIK
Ocena 2.63/5 (52.68%) (396 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.