WP: Wprowadzamy lepsze API map niż Google

Dawid Kulbaka, 07-07-2009 | Źródło: Wirtualna Polska

Dobra wiadomość dla wydawców serwisów. Mapę Docelu.pl z licznymi funkcjonalnościami, jak wyszukiwanie adresów, wyznaczanie tras, wyszukiwanie POI, można od dziś zaimplementować na swojej stronie WWW.

API to łatwy do wykorzystania komponent, umożliwiający wstawienie mapy na dowolną stronę WWW oraz tworzenie własnych, homogenicznych serwisów mapowych.

API docelu.pl można wykorzystać wielorako, jednak służyć będzie przede wszystkim, w ocenie autorów wdrożenia, do celów komercyjnych, np.: do wstawienia mapy na stronę z informacją o kontakcie do przedsiębiorstwa, dostępności produktów firmy, czy lokalizacji sieci handlowej.

Mapa zaimplementowana na stronie WWW oferuje wszystkie kluczowe funkcjonalności serwisu docelu.pl, w tym:

- wyszukiwanie adresów z dowolną dokładnością,
- bwyszukiwanie POI,
- możliwość podpięcia własnej bazy danych POI,
- wyznaczanie tras z opcją konfigurowania używanych rodzajów dróg, degeokodowanie współrzędnych geograficznych na adres (użytkownik podaje tylko współrzędne geograficzne, a te zamieniane są na konkretny adres).

- To pierwsze tak zaawansowane API z unikalnymi funkcjonalnościami, których nie ma, bądź są trudne do zaimplementowania, np. na Google - mówią wydawcy DoCelu.pl.

api.docelu.pl
Ocena 2.64/5 (52.88%) (323 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.