Polsat uruchamia twitt.pl – polski twitter

Dawid Kulbaka, 03-07-2009 | Źródło: Redefine

Uruchomiony właśnie serwis twitt.pl ułatwia korzystanie z największego na świecie serwisu do microbloggingu. - To może być przełom w rozwoju tego kanału internetowej komunikacji w Polsce - zapowiadają wydawcy.

Twitt.pl powstał, aby dostarczyć wiedzę na temat polskich użytkowników twittera oraz aby pomóc internautom w oswajaniu się z tego typu rozwiązaniami, dla wielu mało intuicyjnymi.

Serwis www.twitt.pl pozwoli obserwować wpisy polskich użytkowników twitter.com, a dzięki temu odpowiedzieć na pytanie, jaka tematyka jest przez nich najchętniej poruszana. Dzięki niemu będzie także wiadomo, ilu jest w Polsce użytkowników twittera oraz którzy z nich są najpopularniejsi i cieszą się największą reputacją.

Już teraz www.twitt.pl śledzi wpisy kilkuset polskich użytkowników twittera, przez najbliższe dni trwać będzie dalsza weryfikacja użytkowników pod względem językowym.

twitt.pl

Ocena 2.75/5 (54.98%) (450 głosów)
 • Śledzik
TAGI: redefine   twitter   twitt  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.