Pierwsze owoce Google Labs

, 26-06-2009 | Źródło: TechCrunch

Właśnie miał premierę najnowszy produkt znanego projektu firmy z Mountain View - Google Labs. W najnowszej aplikacji postawiono na turystykę.

Na zbliżający się sezon wakacyjnych podróży Google przygotowało aplikacje Dips. Jej przeznaczeniem jest praktyczność i uniwersalność do zastosowania w turystyce miejskiej.

Google swój produkt przeznaczyło dla ludzi będących w podróży i chętnych zwiedzania. Pracę z Google Dips rozpoczynamy od wpisania miejsca, w którym się obecnie znajdujemy.

Dips zaprezentuje całą listę miejsc wartych odwiedzenia segregując je od najmniej do najbardziej atrakcyjnych. Google zapyta nas o ilość dni, jakie chcemy przeznaczyć na zwiedzanie i odpowiednio rozłoży plan wycieczki.

Dips tylko sugeruje możliwe do odwiedzenia atrakcje, ponieważ możliwe jest również ręczne wyznaczanie zwiedzanych miejsc i nadawanie im poziomu atrakcyjności.

Mimo że tworzeniem aplikacji zajęła się tak znana marka jak Google, nie obyło się bez drobnych niedociągnięć. Częstą sytuacją jest niemożliwość wykasowania atrakcji wyznaczonej przez Google. Drugą drobną wadą jest to, że po kliknięciu na dane miejsce, Dips nie wyznacza trasy wycieczki.

Ocena 2.56/5 (51.17%) (394 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.