Nasza-klasa: Szambelan ochodzi, portal rekrutuje

Dawid Kulbaka, 02-06-2009 | Źródło: Nasza-klasa

Tylko rok czasu trwała przygoda dyrektora działu PR Bartosza Szambelana z portalem Nasza-klasa.pl. Dziś dowiedzieliśmy się, że zdecydował się on zakończenie współpracy z portalem.

Wcześniej Szambelan przez cztery lata był związany z Allegro i działał w burze prasowym spółki obsługując jednocześnie wszystkie witryny wchodzące w jej skład, a więc między innymi Allegro.pl, Otomoto.pl czy Payback.pl.

- Bartek Szambelan pomyślnie wykonał powierzone mu zadania organizacyjne i zdecydował się zakończenie współpracy ze spółką oraz poszukiwanie nowych wyzwań - czytamy w komunikacie firmy.

Wraz z jego odejściem Nasza-klasa ogłosiła rozpoczęcie tworzenia nowego działu marketingu & PR. Za stworzenie strategii marketingowej portalu będzie odpowiadał Dominik Kaznowski. Dyrektorem ds. PR zostanie Joanna Gajewska – dotychczasowy rzecznik prasowy N-k.

Rozpoczęła się także rekrutacja na stanowiska w nowym dziale. Obecnie Nasza-klasa.pl poszukuje do pracy analityka marketingowego, specjalistę ds. promocji oraz specjalistę ds. PR.

Ocena 2.6/5 (51.93%) (352 głosów)
 • Śledzik
TAGI: nasza-klasa  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.