Zaprojektuj t-shirt ze ShirtsMyWay

, 17-04-2009 | Źródło: Mashable

W sieci powstało już tak wiele serwisów oferujących projektowanie t-shirtów, że każdy kolejny nie wnosi nic nowego. Serwis ShirtsMyWay.com porzuca proste t-shirty na rzecz odzieży eleganckiej, oferując wiele dodatkowych opcji m. in. wybór materiału czy kolor guzika.

ShirtsMyWay.com umożliwia unikalność ubioru, swój asortyment opierając na koszulach wyjściowych. Od tej pory wszystko może być na zamówienie: projekt, materiał, szczegóły i pomiary.

Projektując własną koszulę mamy do dyspozycji jej wirtualny widok na modelu. W przeciwieństwie do większości sklepów internetowych nasz wybór nie ogranicza się do wyboru koloru i rozmiaru, lecz także do kieszeni, mankietów, guzików czy monogramów.

Pomysłodawcy serwisu uwzględnili także wybrednych użytkowników oferując nawet wybór usztywniacza do kołnierzyka. Ceny są zależne od materiału, z którego uszyjemy koszulę. Wysyłka towaru realizowana jest w przeciągu 15 dni.

ShirtsMyWay
Ocena 2.48/5 (49.63%) (322 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.