NaSpolke.pl: nowy serwis społecznościowy

Dawid Kulbaka, 18-02-2009 | Źródło: Naspolke

Wystartował nowy serwis internetowy - NaSpolke.pl - który skupia ludzi poszukujących wspólników, m.in.: do pracy, mieszkania, podróży, nawet tych najbardziej nietypowych.

Serwis NaSpolke.pl powstał po to, by ułatwić kojarzenie ludzi o podobnych pasjach i zainteresowaniach oraz by pomóc wszystkim tym, którzy szukają innych do wspólnej realizacji planów.

Wersja beta serwisu umożliwia dodawanie ogłoszeń, zdjęć, tworzenie profili, łączenie się w grupy hobbystyczne, wysyłanie wiadomości oraz zapraszanie do znajomości. Wkrótce zostaną uruchomione fora, do profilu użytkownik będzie mógł dodać inne pliki pokazujące np. próbki swojej twórczości (muzykę, wideo, dokumenty) po to, aby mógł zaprezentować się innym i znaleźć idealnego wspólnika.

Najważniejsza funkcjonalność – Norki – zostanie uruchomiona w kwietniu. Norki będą pierwszym w Polsce masowym narzędziem do współpracy on-line, opartym na idei Wiki. Korzystając z serwisu będzie można nie tylko znaleźć osoby do projektu, ale także wspólnie zrealizować go od początku do końca. Bez konieczności wychodzenia z domu.

NaSpolke.pl
Ocena 2.64/5 (52.72%) (390 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.