Arabowie wchodzą w polski internet

Dawid Kulbaka, 28-01-2009 | Źródło: Puls Biznesu

Kuwejcka Firma Alwaseet International ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich chce namieszać na polskim rynku internetowym. Jej pierwszym projektem jest serwis ogłoszeniowy.

Firma Alwaseet International Poland została zarejestrowana pod koniec ubiegłego roku, jej spółka-matka w 2003 roku. Puls Biznesu informuje, że początkowo miała zająć się inwestycjami z zakresu rynku paliw czy branży deweloperskiej. Ale właściciele spółki Kiwan Bachar i Suleiman Majd postawili na internet.

Ich pierwszym projektem jest serwis www.waseet.pl, który jest jeszcze w fazie przygotowań. Na razie o projekcie nic nie wiadomo.

Z tekstu umieszczonego na stronie można wywnioskować, że witryna oferować będzie ogłoszenia przedmiotów i usług. Wszytko połączone będzie z prasą drukowaną (gazeta Waseet), którą Arabowie także wydają, również w Polsce.
Ocena 2.76/5 (55.28%) (360 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.