Kurs Adobe Photoshop CS4

Dawid Kulbaka, 10-12-2008 | Źródło: Webinside.pl

Eduweb opublikował kurs najnowszej wersji Adobe Photoshop CS4. Kurs składa się 7 godzin wideo tutoriali, w których omówione są najważniejsze funkcje i techniki pracy z tym programem. Specjalnie dla naszych czytelników mamy do rozdania pełne wersje kursu.

Kurs Photoshop CS4 przeznaczony jest dla początkujących użytkowników tego programu, jak również dla osób które chcą poznać nowe sposoby pracy z aplikacją, a także funkcje najnowszej odsłony CS4.

Zagadnienia teoretyczne są przedstawione na tle praktycznych przykładów przez doświadczonego grafika. Kurs jest dostępny w wersji na płycie DVD lub on-line.

Pierwsze trzy osoby, które prześlą wiadomość na adres info (at) eduweb.pl z tematem „webinside”, otrzymają darmowy dostęp do kursu Adobe Photoshop CS4. Dla wszystkich pozostałych osób – niespodzianka.
Ocena 2.69/5 (53.75%) (240 głosów)
  • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2010-03-01
    Jaka to niespodzianka?


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.