Były szef Interii stworzył przychodnię 2.0

Dawid Kulbaka, 30-10-2008 | Źródło: Benhauer

Ruszył serwis z kategorii Health 2.0 umożliwiający m.in. prowadzenie wirtualnych kart chorób przez pacjentów oraz współpracę z innymi chorymi oraz opiekunami w celu poszukiwania optymalnych metod radzenia sobie z konkretnymi problemami zdrowotnymi.

Najważniejszym elementem serwisu są wirtualne karty chorób. Użytkownicy tworzą je wybierając konkretną chorobę, związane z nią objawy i zażywane leki.

Rolą Opiekunów zarejestrowanych w serwisie jest weryfikacja kart chorób i zgłaszanie uwag i sugestii bezpośrednio do pacjentów. – Celem działania serwisu jest wpływ na stan wiedzy internautów na temat chorób i objawów, co wydatnie może wpłynąć na przyspieszenie procesu leczenia w świecie rzeczywistym. – mówi pomysłodawca serwisu Przychodnia360.pl i założyciel firmy Benhauer, Grzegorz Błażewicz, który kiedyś był szefem portalu Interia.pl.

Witryna wkrótce zostanie wyposażona w dodatkową specjalistyczną aplikację opartą o system regułowy analizujący zawartość medycznych serwisów internetowych, umożliwiający pacjentom diagnozowanie chorób na podstawie podanych objawów.

www.przychodnia360.pl
Ocena 2.65/5 (53.05%) (213 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.