Nieograniczone połączenia dzięki Skype

Pawe³ M±czka, 21-04-2008 | ŹródÅ‚o: Mashable

Polska dołączyła do krajów, w których możliwe jest uruchomienie usługi pozwalającej na wykonywanie nieograniczonej liczby połączeń telefonicznych przez Skype. Możliwość taką dają "abonamenty Skype".
Użytkowników ma do wyboru 3 plany taryfowe - "Kraj - bez ograniczeń", "Europa - bez ograniczeń" i "Świat - bez ograniczeń". Kosztują one odpowiednio 10,95zł, 14,95zł i 34,95zł (+VAT) miesięcznie.

Do tej pory usługa była dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, jednak Skype rozszerzył tę usługę o 34 nowe państwa - Australia, Nowa Zelandia, Chile, Chiny, Singapur, Taiwan, Japonia, Korea, Malezja i większość krajów europejskich (w tym oczywiście Polska).

Zmiany wynikają prawdopodobnie z bardzo dobrych wyników finansowych w pierwszym kwartale bieżącego roku (Skype zyskał 10 milionów nowych użytkowników przez pierwsze 3 miesiące 2008 roku), a także nowego prezesa.
Ocena 1/5 (20%) (2 głosów)
  • Åšledzik
TAGI:  

Komentarze:



    Dodaj komentarz:


    Temat:
    Twój nick:
    Komentarz:
     

    Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.