Polsat kupuje Gery.pl i Frazpc.pl

Dawid Kulbaka, 26-02-2008 | Źródło: Manageria.pl, Frazpc.pl, Autor logo: YoJin

Po zatrudnieniu wiceprezesa Gemiusa Marcina Perego przez telewizję Polsat, stacja zamierza przejąć wrocławski portal Gery.pl i serwis technologiczny Frazpc.pl oraz kilka innych niezależnych witryn. Na ich bazie Polsat chce mocno wejść w internet i uruchomić portal horyzontalny.

"Kancelaria prawnicza Chajec, Don-Siemion & Żyto kupiła właśnie portal Gery.pl oraz wortal technologiczny frazpc.pl. Nasze źródła podają, że działa na zlecenie Polsatu" - czytamy w artykule Polsat wkracza do internetu, czy tym razem się uda?.

Oficjalnie wszyscy zainteresowani milczą, choć wiadomo nie od dziś, że Polsat zawsze miał aspiracje internetowe. Po zatrudnieniu Perego firma zamierza przeprowadzić transmisje z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2008 za pośrednictwem internetu.

Rzecznik Polsatu, Katarzyna Wyszomirska, zapowiada, że już niedługo pojawią się oficjalne szczegóły na temat planowanych przez stację inwestycji.

Użytkownicy Frazpc żartobliwie zaczęli się martwić ewentualnym przejęciem przez Polsat mianując na nowego redaktora naczelnego Krzysztofa Ibisza. W krótkim czasie postało także nowe logo dla serwisu:

Ocena 2.78/5 (55.6%) (609 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.