Gaminator: serwis społecznościowy dla pasjonatów gier

Dawid Kulbaka, 02-10-2007 | Źródło: Artegence

- Jeśli będzie nas 100 tys. i każdy opisze ulubioną grę lub postać to istnieje szansa stworzenia pokaźnej bazy danych - powiedział Bartłomiej Wyszyński, pomysłodawca projektu Gaminator.pl, nowego serwisu społecznościowego agencji Artegence.

Celem projektu jest stworzenie w perspektywie dwóch lat jak największej bazy gier, postaci i multimediów.

Portal adresowany jest do wszystkich miłośników gier, wszystkich, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą w temacie gier, jak i tych, którzy po prostu są tą wiedzą zainteresowani i chcą poznać opinie innych.

Jednym z wyróżników Gaminator.pl są jego funkcjonalności mobilne. Już w pierwszej wersji serwisu użytkownik może ze zgromadzonych w Gaminatorze artworków, okładek i screenów stworzyć tapetę na swój telefon komórkowy i za darmo ją pobrać.

W niedalekiej przyszłości Gaminator.pl ma być rozbudowywany o video, trailery, recki, gameplay’e dostępne z poziomu telefonu komórkowego.
Ocena 2.72/5 (54.3%) (179 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.