Tak będzie wyglądał nowy portal AOL Polska

Dawid Kulbaka, 20-09-2007 | Źródło: Mashable, AOL, własne

Wejście nowego portalu do Polski z pewnością ożywi rynek internetowy, zwłaszcza, że nowym graczem będzie AOL - gigant internetowy mający swoje oddziały w wielu krajach świata. Już teraz można zobaczyć jak będzie prawdopodobnie wyglądała polska wersja portalu.

AOL znajduje się obecnie w serii uruchamiania swoich oddziałów w nowych krajach. I tak w zeszłym tygodniu ruszył AOL Italia, a wczoraj uruchomiono AOL w Hiszpanii.

Witryny te są identyczne pod względem grafiki, dlatego możemy się spodziewać, że AOL Polska będzie wyglądał dokładnie tak samo:

Przypomnijmy, że do AOL w USA należą m.in. witryny: AOL Video, AOL Mail, AOL Mobile czy serwis geolokalizacyjny MapQuest.

Poza tym AOL jest dostawcą usług internetowych w Stanach Zjednoczonych. Spółka należy do korporacji medialnej Time Warner, a swoje wejście do Polski zapowiedziała na koniec tego roku.Ocena 2.62/5 (52.35%) (196 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.