Akredytacja ICANN dla polskiego rejestratora domen

Dawid Kulbaka, 02-08-2007 | Źródło: Az.pl

Firma AZ.pl uzyskała akredytację poprzez zakup amerykańskiej firmy Rapid Choice, której nazwa została następnie przekształcona w AZ.pl Inc. Po zmianie nazwy firma oficjalnie stała się pierwszym i jedynym rejestratorem w Polsce, posiadającym akredytację ICANN.

Otrzymanie akredytacji ICANN zostało połączone z całkowitą przebudową firmowej strony, Panelu Klienta i Panelu Partnera oraz poszerzeniem wachlarza usług i zwiększeniem ich jakości.

Uzyskanie akredytacji ICANN i powiększenie wachlarza produktów i usług to kroki strategiczne, dzięki którym AZ.pl mające na celu znaczne powiększenie liczby domen, pozyskanie nowych Klientów oraz zwiększenie ich satysfakcji z oferty firmy. Spółka planuje w najbliższych latach także nawiązanie kontaktów biznesowych z firmami branży internetowej i rozszerzenie działalności na rynki Europy Wschodniej.

Lista akredytowanych rejestratorów dostępna jest pod adresem http://www.icann.org/registrars/accredited-list.html
Ocena 2.68/5 (53.68%) (456 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.