Podcasty w Bankier.pl

Grzegorz Komsta, 23-03-2007 | Źródło: bankier.pl

Portal Finansowy Bankier.pl przy współpracy z Radiem WAWA uruchomił w oparciu o technologię podcastingu - serwis Audio News Bankier.pl. Poranny serwis gospodarczo-ekonomiczny jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich użytkowników Bankier.pl.

Subskrypcja jest możliwa w oparciu o technologię RSS. Codziennego zestawu informacji ekonomiczno-gospodarczych można słuchać bezpośrednio na stronach portalu Bankier.pl, a także za pomocą odtwarzaczy plików MP3, telefonów komórkowych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie, iPoda lub też innego odtwarzacza muzycznego. Wystarczy komputer lub inne urządzenie posiadające dostęp do Internetu i odtwarzające pliki MP3 oraz oprogramowanie pobierające i katalogujące transmisje na podstawie informacji zawartych w publikowanych razem z podcastami plikach RSS.

"Na świecie obserwujemy dość wyraźny trend wśród biznesmenów i kadry menedżerskiej, która ceniąc sobie każdą minutę korzysta bardzo chętnie z tego rodzaju biznesowych serwisów audio subskrybowanych na urządzenia mobilne" – mówi Stefan Bielau prezes Radio WAWA.

Firma zorganizowała również konkurs, w którym można wygrać iPod'a.

Ocena 2.6/5 (51.95%) (256 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.