Tylko dla kobiet: 28dni.pl

Dawid Kulbaka, 06-12-2006 | Źródło: własne

Wystartował serwis 28 dni. Witryna oferuje bardzo w praktyczne narzędzia przeznaczone specjalnie dla kobiet. Przez 4 miesiące serwis przeszedł spore zmiany, na który bardzo duży wpływ miały jego pierwsze użytkowniczki.

Specyfika serwisu została dopasowana do potrzeb kobiet. Serwis nie tylko uczy, ale jest również miejscem spotkań wielu kobiet - wymiany informacji, spostrzeżeń i spędzenia wolnego czasu.

28dni jest narzędziem dla kobiet, które swój organizm traktują z rozwagą oraz troską o przyszłość. Nie można go okrzyknąć mianem "kalendarzyka", który w ostatnich dniach tak szumnie zagościł w mediach z uwagi na plany ministerialne względem planowania polskiej rodziny.

Serwis stanowi swoiste „case study” zachowań organizmu, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie – zapewniają redaktorzy 28dni.

- 28dni to nie „kalendarzyk małżeński”, a narzędzie dla kobiety pragnącej poznać swój naturalny rytm płodności – mówi Adam Gladysz, twórca witryny.


http://28dni.pl
Ocena 2.76/5 (55.17%) (360 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:

 • Polecam promama.pl
  Dodał: Gość data: 2012-06-06
  Ja polecam portal www.promama.pl o wiele bardziej przejrzysty i prosty a podstawowe funkcje bezpłatne dla każdego.
 • OvuFriend.pl
  Dodał: Gaba data: 2012-08-25
  Dużo lepszy jest OvuFriend.pl bo automatycznie wykrywa dni płodne i owulację. To nie jest taki zwykły kalkulator dni płodnych, tylko portal, który naprawdę pomaga w zajściu w ciążę.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.