Kurnik świętuje piąte urodziny

Dawid Kulbaka, 16-06-2006 | Źródło: "redakcja"

Na urodzinowej stronie Kurnika internauci mogą znaleźć ilustrowany przewodnik po pięcioletniej historii serwisu, zawierający niepublikowane wcześniej zdjęcia, grafiki i nagrania związane z jego historią.

Z okazji piątych urodzin wydana też została specjalna limitowana edycja 1005 urodzinowych koszulek.

Kurnik.pl oferuje kilkadziesiąt tradycyjnych gier planszowych i karcianych (takich jak szachy, warcaby itp.), w które można grać za darmo z innymi osobami, w tym także z cudzoziemcami, jako że strony serwisu są dostępne w ponad dwudziestu tłumaczeniach.

Według badań PBI/Gemius Megapanel Kurnik.pl odwiedza miesięcznie ponad milion osób, a średni czas na użytkownika spędzany na tej witrynie w miesiącu (blisko 10 godz.) stanowi rekord wśród polskich witryn i portali.

Co ciekawe, Kurnik ze swoją nietypową nazwą to także jedna z najczęściej wyszukiwanych polskich marek - według serwisu Google Trends polscy użytkownicy Google wyszukują hasło "kurnik" równie często, co np. "skype" (http://www.google.com/trends?q=kurnik%2C+skype&geo=PL)

www.kurnik.pl/5lat

Ocena 2.75/5 (55%) (112 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.