Listonic w nowej odsłonie

Jacek Pluta, 16-12-2013 | Źródło: Własne

Właśnie ukazała się odświeżona wersja aplikacji “Listonic - Wygodna lista zakupów” na telefony z Androidem. To kolejny w ewolucji Listonica etap na drodze do jeszcze wyższego standardu, który umożliwi ekspansję programu poza granice Polski.

Wszelkie zmiany prowadzą do usprawnienia korzystania z aplikacji i kładą nacisk na prostsze zarządzanie listami, łatwiejsze ich współdzielenie i bardziej efektywną komunikację między użytkownikami. Listonic konsekwentnie rozwija najbardziej cenione przez użytkowników funkcje, dzięki czemu pozostaje najlepszym programem w swojej kategorii. Twórcy aplikacji, wiodącej prym na rynku rodzimym, mają nadzieję na zdominowanie segmentu list zakupów również za granicą, zwłaszcza, że dotychczas żadna spośród oferowanych na rynku globalnym aplikacji nie osiągnęła statusu lidera.
 
W programie poprawiono funkcjonowanie aplikacji i wprowadzono nowy, przejrzysty design. Spośród najważniejszych udoskonaleń wymienić należy zmianę sposobu dodawania i edycji przedmiotów oraz wprowadzania cen, a także nowość - prompter podpowiadający produkty. Dodatkowo wprowadzono możliwość kasowania zakupionych przedmiotów oraz opcję sporządzania notatek do każdej z list.
 
Zmiany dokonane zarówno w wersji aplikacji na Androida, jak i te już wprowadzone kilka miesięcy wcześniej w wersji na iPhone, to zaledwie początek. W kolejnym etapie nastąpi aktualizacja widgetu na pulpit, odświeżenie wersji na Windows Phone oraz strony www. Gdy aplikacja przyjmie się na rynkach zachodnich, zostaną dodane do niej również funkcje dopasowane do potrzeb zagranicznych użytkowników.
Ocena 2.46/5 (49.13%) (320 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.