Deezer rozszerza ofertę dla smart tv

Jacek Pluta, 16-09-2013 | Źródło:

Deezer wprowadza kolejną innowację dla swoich użytkowników. Już wkrótce posiadacze nowoczesnych telewizorów marki Philips i Panasonic, będą mogli cieszyć się dostępem do ponad 25 milionów utworów muzycznych oferowanych przez serwis streamingowy.

W ten sposób Deezer rozszerza ofertę na smart TV, która do tej pory była dostępna dla posiadaczy telewizorów marki LG, Samsung i Toschiba. 

 

Deezer, wiodący serwis streamingu muzycznego, przygotował niespodziankę dla obecnych i przyszłych właścicieli smart tv. Serwis już wkrótce będzie dostępny na telewizorach Panasonic i Philips, a za pośrednictwem partnera – operatora globalnego portalu NetRange – także Loewe, TCL Thomson, Sharp i Vestel. Dotychczas z wielomilionowych zasobów muzycznych Deezera mogli korzystać posiadacze telewizorów LG, Samsung i Toschiba.
 
Clément Cézard, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Deezer, powiedział: „Smart Tv coraz szybciej zajmują centralną pozycję w systemie rozrywki domowej, a w 2013 r. poziom ich sprzedaży sięgnie 87 milionów sztuk. Dzięki partnerskiej współpracy z czołowymi producentami telewizorów, które słyną z wyjątkowych funkcji, możemy zaoferować miłośnikom muzyki dostęp do ulubionych utworów i ponad 25 milionów innych nagrań do odkrycia.”
Ocena 2.46/5 (49.11%) (305 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.