T-mobile promuje telefony z Firefox OS

Jacek Pluta, 16-07-2013 | Źródło: Własne

T-Mobile rozpoczął kampanię wprowadzającą na rynek pierwszy w Polsce smartfon wyposażony w system operacyjny Firefox OS.

Kampania reklamowa prowadzona jest pod hasłem "Prosty, przyjazny, zgodny z Tobą. Pierwszy smartfon z Firefox OS tylko w T-Mobile". Kampania skierowana jest do osób, które interesują się nowinkami technologicznymi jak również do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze smartfonem i będą mogły przekonać się, że jego obsługa może być prosta i przyjemna.

 
Kampania obejmie ogólnopolskie i tematyczne stacje TV, w których emitowane będą ośmiosekundowe billboardy sponsorskie, a także Internet, prasę, radio, media społecznościowe oraz materiały BTL w punktach sprzedaży. 
Projekt został zrealizowany we współpracy z agencją kreatywną G7 oraz domem mediowym Starcom.
 
Klienci będą również mieli okazję przekonać się o zaletach nowego smartfona podczas eventów organizowanych z T-Mobile Truck. Lista miejscowości, które odwiedzi T-Mobile Truck jest dostępna na stronie www.t-mobile-trendy.pl
          
T-Mobile jest pierwszym i jedynym operatorem w Polsce, który ma w swojej ofercie telefon z systemem operacyjnym Firefox OS – Alcatel One Touch Fire. Telefon jest dostępny we wszystkich ofertach i kanałach sprzedaży. W ofercie Mix  telefon jest dostępny od 1zł z doładowaniem od 25 zł. W ofercie abonamentowej cena urządzenia wynosi 1 złoty niezależnie od wybranej taryfy.
Ocena 2.65/5 (53.03%) (485 głosów)
  • Śledzik
TAGI: firefox   mobile  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2013-07-18
    A kiedy wreszcie zaczną znów produkować telefony dla normalnych osób, które nie muszą się lansować w starbucksie?


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.