TechCamp 9 we Wrocławiu - zapowiedź

Jacek Pluta, 15-05-2013 | Źródło: Informacja prasowa

Technologia nie zna granic, dlatego już 23 maja przekroczymy kolejną z nich. Wierzymy, że na Dolnym Śląsku nie brakuje pasjonatów technologicznych zagadnień, stąd kolejny odcinek TechCampu znanego już dobrze pod Wawelem, odbędzie się we Wrocławiu (klub Włodkowica 21).

Wraz ze zmianą lokalizacji, nie zmieniają się podstawowe reguły. TechCamp to szansa na otwartą dyskusję, wymianę pomysłów i doświadczeń w gronie ludzi zajmujących się bardziej lub mniej zawodowo technologiami internetowymi. Najgorętsze tematy IT rozpracowujemy z praktykami branży w luźnej, barowej atmosferze i przy pysznej pizzy. Networking i integracja to przy tej okazji słowa kluczowe. Debiut zobowiązuje, dlatego wrocławska odsłona bezpłatnych spotkań technologicznych TechCamp zapowiada się wyśmienicie. 

Agenda w rytmie techno 

Tego wieczoru na scenie będzie można usłyszeć Jakuba Piwko z Microsoft, który weźmie pod lupę Windows Phone. W duchu mobilności pozostanie także Paweł Walczewski z Grupy Unity. Frontendowy master przyjrzy się wadom i zaletom PhoneGap – dla niewtajemniczonych, platformy pozwalającej osadzić aplikacje sieciowe napisane za pomocą języka HTML5 i JavaScript wewnątrz platformy mobilnej. Technologia musi na siebie zarabiać, dlatego o tym, jak tworzyć SMS-y, które sprzedają, jak robić, żeby sprzedały jeszcze więcej i w końcu jak to robią najlepsi opowie Piotr Sysak z SMSAPI.pl. Uwieńczeniem technologicznego święta będzie człowiek, który w praktyce wie jak robić „internety”, a dokładniej mówiąc startupy – Michał Sadowski z Brand24. 
 
 
Wiedzą IT, kontaktami biznesowymi i pizzą będziemy hojnie dzielić się w klubie Włodkowica 21. Start godz.19. Spotkanie jest bezpłatne, ale konieczna jest rejestracja przez formularz na stronie http://www.techcamp9.evenea.pl/.
 
Ocena 2.72/5 (54.42%) (312 głosów)
 • Śledzik
TAGI: startupy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.