Skiraport – mobilna aplikacja dla narciarzy

Jacek Pluta, 12-02-2013 | Źródło: Własne

Powstała najnowsza, kompleksowa wersja aplikacji mobilnej Skiraport dla wszystkich miłośników nart i snowboardu.

Prognoza pogody, warunki na stoku, informacje o czynnych wyciągach, mapy stoków, transmisje na żywo z kamer on-line - to tylko niektóre z funkcji Skiraport. Jedyna na rynku tak zaawansowana aplikacja jest dostępna dla narciarzy i snowboardzistów całkowicie za darmo. 

 

Jedną z największych zalet Skiraport jest to, że aplikacja wyświetla nagrania z kamer w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że na bieżąco można obserwować warunki panujące na stoku. Dodatkowo w Skiraport można znaleźć przydatne informacje o infrastrukturze w górach – noclegach, wypożyczalniach i innych miejscach przeznaczonych dla narciarzy. Aplikacja jest interaktywna, dzięki czemu miłośnicy nart i snowboardu mogą polecać najlepsze stoki, wymieniać się radami i komentować na bieżąco warunki narciarskie. 
 
Skiraport jest kompleksową aplikacją dzięki której narciarze będą mogli w kilka sekund sprawdzić czynne wyciągi i godziny ich działania, otwarte trasy, prognozę pogody, kamery online nadające w czasie rzeczywistym, informacje o warunkach narciarskich, galerię zdjęć, dojazd do stoków i ich dokładną lokalizację, cennik ośrodków narciarskich, informacje o usługach oferowanych przez ośrodek oraz dane kontaktowe.
 
Dane w aplikacji pochodzą z bazy Stowarzyszenia Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych, organizacji skupiającej największą liczbę krajowych stacji narciarskich i turystycznych. Stowarzyszenie aktualizuje wszystkie informacje zawarte w aplikacji, dzięki czemu narciarze na bieżąco są informowani o nowych dostępnych wyciągach i zmianach na górskich stokach.  
 
Skiraport jest aplikacją wolną od reklam, przeznaczoną na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS - można ściągnąć ją za darmo z App Store lub Google Play. 
 
Jak podkreśla Adam Bral z Delta Mind: „aplikacja Skiraport jest dopracowana pod wieloma względami: zawiera wszystkie niezbędne dla narciarza informacje, sprawnie działa i co najważniejsze jest dedykowana na urządzenia mobilne które narciarz ma zawsze przy sobie.
 
Pod koniec lutego zostanie wydana nowa wersja aplikacji dodatkowo przedstawiająca warunki na polskich trasach biegowych co jest zupełną nowością w obszarze aplikacji mobilnych dla narciarzy. Więcej informacji na stronie www.skiraport.pl
Ocena 2.5/5 (49.97%) (341 głosów)
 • Śledzik
TAGI: iphone   mobile  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.