Firefox OS App Day w Warszawie

Jacek Pluta, 17-01-2013 | Źródło: Informacja prasowa

Firefox OS App Day odbędzie się w sobotę 26 stycznia w Loft44 na ul. Powązkowskiej 44 w Warszawie. Aby się zarejestrować należy wejść na stronę wydarzenia na Eventbride.

Uczestnicy eventu będą mieli okazję zdobyć nową wiedzę, hakować oraz przetestować Firefox OS, otwarty system operacyjny Mozilli dla urządzeń mobilnych. Deweloperzy Mozilli zaprezentują narzędzia i technologie stworzone w celu rozwijania i wspierania platformy sieciowej, w tym sieciowe API pozwalające na dostęp do funkcji sprzętowych, takich jak akcelerometr.
 
Ponadto zademonstrują jak używać uruchamianego w przeglądarce internetowej Symulatora Firefox OS, który umożliwia podgląd i przetestowanie mobilnej aplikacji na komputerze desktopowym. Wydarzenie jest bezpłatne dla deweloperów  i umożliwia zdobycie wiedzy niezbędnej do tworzenia aplikacji dla Firefox Marketplace. 
 
Firefox OS App Day jest jednym z serii ponad 20 spotkań, odbywających się w tym miesiącu na całym świecie, organizowanych przez Mozillę i Mozilla Reps. W niektórych miejscach, partnerzy Mozilli tacy jak: Deutsche Telecom i Telefónica również będą wspierali wydarzenie. 
 
Szczegółowe informacje na temat wydarzenia i możliwość rejestracji są dostępna na stronie wydarzenia na Eventbride
 
Uwaga: spotkanie jest przeznaczone wyłącznie dla deweloperów. Podczas wydarzenia nie będą ogłaszane nowe komunikaty związane z Firefox OS ani nie będą rozdawane urządzenia testowe.
Ocena 2.52/5 (50.47%) (298 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.