Rusza konkurs Mozilli Game On

Jacek Pluta, 17-12-2012 | Źródło: Własne

Mozilla zaprasza programistów, twórców oraz entuzjastów gier z całego świata do udziału w tegorocznej edycji konkursu Game On. Fundacja jest otwarta na pomysły i prototypy gier rozwijających możliwości technologii sieciowych.

Sieć może być globalną, otwartą platformą, w której gracze z łatwością stają się twórcami gier. W której gry działają na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie, a każdy może dzielić się swoimi kreacjami z innymi graczami z całego świata.

 
Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń do 24 lutego 2013. Więcej na stronie https://blog.mozilla.org/blog/2012/12/12/gameon/ i konkursowej https://gameon.mozilla.org/en-US/.
Ocena 2.59/5 (51.79%) (375 głosów)
  • Śledzik
TAGI: mozilla   konkursy  

Komentarze:

  • SYIMGFdVfTW
    Dodał: Sarah data: 2012-12-27
    Mateusz AOch, ach, ale mi się dostało Szkoda, że pole komentarzy jest używane przez autroa tego bloga do obrażania czytelnikf3w d**** to słowo, będące nawiązaniem do słowa d***kracja* używanego często przez Janusza Korwin-Mikke w jego publikacjach. PS: Marcoos, ale twoja interpretacja też mi się podoba! I nawet, jeśli miałbym na myśli debili , to i tak dokonałeś pewnej nadinterpretacji, sugerując, że miałem na celu kogoś obrazić. Systemem dla debili jest MacOSX i mf3wię to otwarcie, jako jego wielki wielbiciel i użytkownik.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.