Najpopularniejszy polski serwis pogodowy na iPhone

Jacek Pluta, 17-12-2012 | Źródło: Własne

Najpopularniejszy serwis pogodowy w Polsce teraz także na iPhone W App Store pojawiła się mobilna aplikacja najpopularniejszego polskiego serwisu pogodowego - TwojaPogoda.pl.

 Oferuje ona szczegółową prognozę dla ponad dwóch tysięcy punktów w Polsce oraz dostęp do artykułów publikowanych w serwisie.

 

To już piąta mobilna platforma na którą dostępna jest aplikacja TwojaPogoda.pl, dotychczas powstały aplikacje na systemy operacyjne Android, Symbian, Windows Phone oraz MeeGo, które zostały ściągnięte na ponad 200 000 telefonów komórkowych.
 
- W ostatnich miesiącach stale utrzymywaliśmy pozycję lidera wśród internetowych stron z prognozą pogody. Teraz realizujemy strategię, której celem jest osiągnięcie analogicznej pozycji wśród mobilnych aplikacji pogodowych.– przekonuje Rafał Janik, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Netshare, właściciela serwisu TwojaPogoda.pl. - Naszą przewagą konkurencyjną jest to, że skupiamy się na terytorium Polski, dlatego nasze prognozy są bardziej precyzyjne i rozbudowane niż w źródłach, które korzystają z międzynarodowych baz danych.
Najnowsza aplikacja TwojaPogoda.pl to najbardziej rozbudowana polska aplikacja pogodowa na system iOS. Użytkownicy znajdą w niej między innymi długoterminową prognozę pogody na 16 dni, ostrzeżenia meteorologiczne, prognozy temperatury i zachmurzenia w przedziałach jednogodzinnych czy najnowsze wiadomości z serwisu. Aplikacja umożliwia wybranie kilku ulubionych lokalizacji, a także - dzięki geolokalizacji - wyświetlanie prognozy pogody dla miejsca, w którym użytkownik znajduje się w danym momencie. 
Ocena 2.51/5 (50.11%) (368 głosów)
  • Śledzik
TAGI: mobile   iphone  

Komentarze:

  • MQSOjYuuWTXjFbgvXYT
    Dodał: Chapi data: 2013-02-14
    ellas pisze:No, to dla mnie jest niepojete aby przez 3 gozndiy patrzeć lub nie patrzeć w ekram kompa,, mieć jednak przekonanie, że ona tam jest. To dziwne. Jak rozmawiam ze swoim kumplem z Philly (Filadelfia), to owszem 3-4 gozndiy, ale to jest rozmowa a nie patrzenie sie w ekran. Może to jest pewnego rodzaju kontakt z rodziną, dla mnie jednak wątpliwy.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.