Tumblr ma 170 mln użytkowników miesięcznie

Pawel Cebula, 28-11-2012 | Źródło: Tumblr

Tumblr jest jedną z wielu platform blogowych, jakie są dostępne w Internecie. Wyraźnie jednak widać, że od pewnego czasu to właśnie ta usługa cieszy się zdecydowanie najszybciej rosnącą popularnością. Niedawno opublikowano bardzo ciekawe dane dotyczące tego serwisu.

Okazuje się, że zgodnie z ostatnimi danymi Tumblra, z tego serwisu miesięcznie korzysta 170 milionów użytkowników. Oznacza to, że ta platforma blogowa trafiła jednocześnie do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych stron internetowych w Stanach Zjednoczonych, a jest to naprawdę duży sukces.
 
Co ciekawe, Tumblr w styczniu tego roku informował, że z jego serwisu korzysta ponad 120 milionów użytkowników miesięcznie - tempo wzrostu jest więc naprawdę bardzo imponująco. Jeszcze większym sukcesem jest jednak to, że pomimo naporu tak dużej grupy użytkowników, nie ma większych problemów z jego dostępnością - w przeciwieństwie do np. soup.io.
Ocena 2.62/5 (52.46%) (305 głosów)
 • Śledzik
TAGI: blog,   platforma   tumblr,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.